Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: 14-k kullast ninaehe südamekujulise kivikesega, saadaval eri toonides

SKU: Nose-9

Needivarda läbimõõt: 0.8 mm.

Tüüp: Ninakruvi

Asetus: Ninasõõr

Pikkus: 6 mm.

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Süda

Kirjeldus
Superarmas ning ülimalt naiselik ehe, mis on toodetud ehtsast 14-karaadisest kullast - ideaalne neile ostjatele, kelle jaoks kõrge kvaliteet on prioriteediks. Siin olev ehe sobib eriti hästi (lisaks muudele võimalustele) ninaneediks, mil konksu kujuline osa jääb sinu ninasõõrme siseküljele "lamama" - ei mingit torkivat tunnet ja ebamugavust.
Needivarda läbimõõduks on 0.8mm ning see on toodetud ühtsest kullatükist, mida kaunistab minimalistlik, kuid ülimalt kaunis südamekujuline kivike. Kivi on faasitud, mis tähendab, et valgust peegeldatakse tagasi ükskõik, mis nurga alt see ka ei langeks. Samal põhjusel see südameke sädeleb ja särab iga kord, kui sa end liigutad. Sa saad vabalt valida nelja erineva kivikese värvuse vahel. Südant hoiavad ilusti paigas kolm diskreetset konksu, tänu millele ta on kindlalt ühe kohal peal.
Sõltumata sellest, kas sa valid värvitu, lilla, roosa või türkiissinise südamekese, sa võib olla absoluutselt kindel selle ehte kõrges kvaliteedis. Materjal räägib iseenda eest ülima kindlusega ning minimalistlik, kui elegantne disain teevad sellest needist midagi tõeliselt erilist.
Ehte hind on nii madal kui üldse ollagi saab, seega sa saad tõeliselt hea diili osaliseks. Nii et kiirusta ja telli oma lemmikmudel kunas see veel laos olemas on.

Arvustused

0

5.002 hinnangut

 • Rating

  0

  Hea väike ehe

  See on väga ilus väike ehe, südamekujulise kiviga. Ostsin selle oma tragus needi auku. Jah tean küll, et see ehe käib muidu ninna, aga minul sobib see ka tragus auku ja ehet on veel parem puhastada kui enne. Minule see ehe meelib, kaunis süda ja ilus värv. Ja kuld ehte kohta hea hind :)

  Written by

 • Rating

  0

  Ilus väike ehe

  Armas väike ehe pisikese südame kujulise kiviga. Ostsin selle oma Tragus ehteks. Sobib nina asemel ka sinna ja ei ole tüütu. Puhastamiseks on isegi parema ligipääsuga ja ehet ei pea kohe eemaldama. Ilus värv ja armas kivi. Hea hinnaga.

  Written by