Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
-30%
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: 14-karaadisest kullast 10-ne kivikesega septum neet

SKU: Nose-104

Needivarda läbimõõt: 1.6 mm.

Kinnituse liik: Liigendiga

Tüüp: Septumklikker

Asetus: Septum

Pikkus: 8 mm.

Rõnga diameeter: 10 mm.

Kõrgus: 14 mm.

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Kividega

Kirjeldus
Kui sa armastad pealaest jalatallani luksust (või siis ninasõõrmest ninasõõrmeni), siis viska pilk peale sellele rikkalikult kaunistatud klikkeriga (clicker) septumile, mis on toodetud ehtsast kullast. Seda septum neeti kaunistavad kokku 10 kristalli, mis säravad ja sädelevad iga kord, kui sa end liigutad. Iga kivike on faasitud, mis tähendab, et seda on lõigatud erinevate nurkade alt, et selle pind püüaks ning peegeldaks valgust iga nurga alt. Teemante lõigatakse samal viisil.
Kümme kivi on üksteise lähedal septumi veidi laiemal alumisel äärel. Iga kivike püsib ilusti paigal tänu neljale konksule, mis teda tagant kinni hoiavad. Ehe on saadaval kahes mudelis: elegantselt jahe 14-karaadine valge kuld ja traditsiooniline 14-karaadine kollane kuld. 
See septum neet on oma disaini poolest unikaalne, kuna see on täiesti ümmargune, kaasa arvatud needivarras, mis läheb ninast läbi. Tänu sellisele kujule püsib ehe sinu nina äärele lähemal võrreldes septum neetidega, millel on sirge needivarras. Tänu sellele see kaunis septum neet paistab eriti hästi sinu nina all välja.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!