OSTA 2, MAKSA 1 EEST

25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

14-karaadisest kullast 10-ne kivikesega septum neet

159,90 €
Laos

Kui sa armastad pealaest jalatallani luksust (või siis ninasõõrmest ninasõõrmeni), siis viska pilk peale sellele rikkalikult kaunistatud klikkeriga (clicker) septumile, mis on toodetud ehtsast kullast. Seda septum neeti kaunistavad kokku 10 kristalli, mis säravad ja sädelevad iga kord, kui sa end liigutad. Iga kivike on faasitud, mis tähendab, et seda on lõigatud erinevate nurkade alt, et selle pind püüaks ning peegeldaks valgust iga nurga alt. Teemante lõigatakse samal viisil.
Kümme kivi on üksteise lähedal septumi veidi laiemal alumisel äärel. Iga kivike püsib ilusti paigal tänu neljale konksule, mis teda tagant kinni hoiavad. Ehe on saadaval kahes mudelis: elegantselt jahe 14-karaadine valge kuld ja traditsiooniline 14-karaadine kollane kuld. 
See septum neet on oma disaini poolest unikaalne, kuna see on täiesti ümmargune, kaasa arvatud needivarras, mis läheb ninast läbi. Tänu sellisele kujule püsib ehe sinu nina äärele lähemal võrreldes septum neetidega, millel on sirge needivarras. Tänu sellele see kaunis septum neet paistab eriti hästi sinu nina all välja.
Detailid
Nimi14-karaadisest kullast 10-ne kivikesega septum neet
SKUNose-104
Needivarda läbimõõt1.6 mm.
Kinnituse liikLiigendiga
TüüpSeptumklikker
AsetusSeptum
Pikkus8 mm.
Rõnga diameeter10 mm.
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:14-karaadisest kullast 10-ne kivikesega septum neet
Sinu hinnang
14-karaadisest kullast 10-ne kivikesega septum neet