BODYMOD JÕULUKALENDER

Uus pakkumine iga päev

100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

loader

Kirjeldus
Kas su uus ehe peab olema kaunis, elegantne, aegumatu ja minimalistlik ning kõike seda ühel samal ajal? Sel juhul see ülimalt vinge ehtsast kullast septum neet on miski, mis iga kasaaegsele naise ehtekollektsioonis olemas olema peab.
Septum neet on toodetud 14-karaadisest ehtsast kullast, mis on saadaval nii klassikalises kollases kui ka valges värvis. Loomulikult oled sina just see, kes ehte värvitooni valib. Lisaks sellele, et tegu on septum neediga, see on klikkeriga (clicker) neet, mis tähendab, et seda on ülimalt lihtne avada ja kinni panna. Kõik, mida sina tegema pead, on needivarda oma august läbi pistma ning varras septumi teise otsa taha klikkima.
Nina alla jääv ümar osa on väikse, keskele jääva diskreetse tipuga. Just sellel all oleval osal on viis kaunist kivikest. Ülimalt ilusa keskmise kivi mõlemal poolel on kaks, veidi väiksema suurusega kivi. Klaarilt värvitud kivikesed on meeldivas kontrastis klassikalise kollase kullaga, samal ajal olles diskreetsemad, kui materjaliks on valitud valge kuld.
Vali oma isiklik lemmik üleval enne, kui sa tellimuse kinnitamise juurde asud.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!