OSTA ROHKEM, SÄÄSTA ROHKEM

15% alla kui ostad 40€ või rohkema eest

100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: 14-karaadisest kullast konksuga ninaehe tähesekujulise kiviga

SKU: Nose-60

Needivarda läbimõõt: 0.8 mm.

Tüüp: Ninakruvi

Asetus: Ninasõõr

Pikkus: 7 mm.

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Täht

Kirjeldus
Kui sa otsid ideaalset kingitust kas endale või kellelegi sulle armsale, siis sa oled õigesse kohta jõudnud. See armas ninaehe on toodetud 14-karaadisest kullast - tõeline kvaliteet, mis lihtsalt ei saagi paremaks minna. Lisaks materjalile on neet ka uskumatult armas ja stiilne. See ninaehe on varustatud väikse tähekese kujulise kiviga, olles samal ajal nii naiselik kui ka minimalistlik oma loomuselt. Ideaalne kombinatsioon, mida suurem osa neidudest meeleldi kannaks.
Võib olla sa otsid kingitust ühele toredale neiule, keda sa tunned, või oled just sina see tüdruk ning vajad veidi popuatmist tõeliselt luksusliku ehtega. Nii või naa, see kaunis 14-karaadine kullast ninaehe on suurepärane valik.
Sul on võimalik valida oma tähekese värvi neljast olemasolevast variandist. Materjalid on ka erinevad: kas kollane kuld või särav valge kuld. Läbipaistev klaar kivike on vast kõige klassikalisem mudel, sel ajal kui türkiissinine või lilla püüavad rohkem pilke. Samas, kui sa tahad midagi naiselikumat, siis roosa variant on kõige lollikindlam.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!