25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

14-karaadisest kullast nabaneet lille, liblika ja piisakesega

299,00 €
Laos

Siin lehel sa võid näha uskumatult ilusat ja peent nabaneeti, mis on tervenisti valmistatud 14-karaadisest kullast ja omab uskumatult detailset kujundust. See ehe on parimatest parim nii kvaliteedi kui ka vormi poolest.
Ülemiseks kuuliks on tavalike ümmargune kinnituskuul, sel ajal kui alumise kuuli kohal on õrn lill, mis koosneb 7 klaarist kivikesest. Kõik 7 kivi on üksteisega lähestikku, neid eraldab vaid väga õhuke kuldne ääristus, mis paikneb õite vahel. Tänu sellele näeb lilleke ülimalt kena ja viimistletud välja. Lille all on kinnitatud vabalt liikuv ripats, mis sarnaneb armsale liblikale. Väike liblikas on väga detailne ja koosneb kahest pikast kivist, mis on liblika ülemisteks tiibadeks. Nendega koos on kaks ümaramat kivi, mis on liblika alumisteks tiibadeks. Tänu sellele on liblikal viimistletud ilme, kuna selle neljaks tiivaks on piklikud kivid.
Viimane, kuid mitte tähtsuselt, on järgmine ripats, mis jääb liblika alla. Esiteks, see on piisakujuline kivi, mis on selle ehte puhul lausa kirsiks tordil. See ripub vabalt liblika all. Kui ripats on sellisel viisil kinnitatud, siis sellel tekib üsna loomulik dünaamika, mis jäljendab sinu keha liikumist. Teisisõnu, tegu ei ole pika ja jäiga ripatsiga, mis ripub naba all vaevuli liikudes või vasakule-paremale pendeldades siis, kui sa kõnnid. Pigem sellel ehtel olevad ripatsid on vabalt kinnitatud üksteise külge, tänu millele nad saavad individuaalselt ja iseseisvalt liikuda.
Kui sa tahad poputada ennast või oma armastatut millegi heaga, siis see nabaneet on heaks valikuks.
Detailid
Nimi14-karaadisest kullast nabaneet lille, liblika ja piisakesega
SKUBelly-294
Needivarda läbimõõt1.6 mm.
Kinnituse liikVäliskeermega
TüüpRipatsiga nabaneet
AsetusNaba
Pikkus10 mm.
Kuuli suurus4 mm.
Kas toode on liimitud? Ja
Ühikute arv1 tk
Kogupikkus41 mm.
Rippuva ehte pikkus18 mm.
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:14-karaadisest kullast nabaneet lille, liblika ja piisakesega
Sinu hinnang
14-karaadisest kullast nabaneet lille, liblika ja piisakesega