25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

14-karaadisest kullast ninaneet kaunistatud lõpmatuse sümboliga

25,90 €
Laos

Siit sa saad võimaluse hankida endale väga elegantse ning stiilse 14-karaadisest kullast ninaehte. Ninaneet on saadaval kahes variandis, mille vahel sa saad ise vabalt valida: kas klassikaline kollane kuld või metaljat särav valge kuld.
Needi kaunistusel on võimas sümboolne tähtsus, kuna selleks on kõigile tuttav lõpmatuse sümbol, mis sarnaneb külje peale paisatud number 8-ga. Lõpmatuse sümbol võib tähistada mida iganes: lõpmatut armastust või siis igavest elukoolis õppimist. Ehk on sellel sümbolil mingi muu, just sinu jaoks selge tähendus? Sel juhul lase aga käia ning tõlgenda seda nii, nagu su süda soovib. See sümbol on 1,7 mm kõrge ja 4,7 mm lai. 
Ninaneet on disainitud nii, et selle varda keskel on murdekoht. Tänu sellele on vardal rohkem kandmisega seotuid eeliseid kui tavalisel sirgel needil ja konksuga needil. Nagu sirge vardaga ninaneeti on seda ehet lihtne sisse panna ja välja võtta. Samas, nagu konksuga needi puhul on see ehe väga stabiilne ja püsib kindlalt ninas paigas, kuna varras on tugevalt vastu ninasõõrme sisemist külge surutud. Kokkuvõttes, ehe ei kipu naljalt välja kukkuma, kuid samas ei jää ninna kinni nii, et sa kaotad lootuse selle sealt kunagi välja saada.
Selle ehte hind on hetkel eriti hea, mille tõttu kiirusta ning telli endale täiesti oma lõpmatuse sümboliga puhtast kullast ehe juba täna.
Detailid
Nimi14-karaadisest kullast ninaneet kaunistatud lõpmatuse sümboliga
SKUNose-143
Needivarda läbimõõt0.8 mm.
TüüpL-kujuline ninaneet
AsetusNinasõõr
Pikkus6 mm.
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:14-karaadisest kullast ninaneet kaunistatud lõpmatuse sümboliga
Sinu hinnang
14-karaadisest kullast ninaneet kaunistatud lõpmatuse sümboliga