Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: 14-karaadisest kullast ninaneet kaunistatud lõpmatuse sümboliga

SKU: Nose-143

Needivarda läbimõõt: 0.8 mm.

Tüüp: L-kujuline ninaneet

Asetus: Ninasõõr

Pikkus: 6 mm.

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lõpmatuse märk

Kirjeldus
Siit sa saad võimaluse hankida endale väga elegantse ning stiilse 14-karaadisest kullast ninaehte. Ninaneet on saadaval kahes variandis, mille vahel sa saad ise vabalt valida: kas klassikaline kollane kuld või metaljat särav valge kuld.
Needi kaunistusel on võimas sümboolne tähtsus, kuna selleks on kõigile tuttav lõpmatuse sümbol, mis sarnaneb külje peale paisatud number 8-ga. Lõpmatuse sümbol võib tähistada mida iganes: lõpmatut armastust või siis igavest elukoolis õppimist. Ehk on sellel sümbolil mingi muu, just sinu jaoks selge tähendus? Sel juhul lase aga käia ning tõlgenda seda nii, nagu su süda soovib. See sümbol on 1,7 mm kõrge ja 4,7 mm lai. 
Ninaneet on disainitud nii, et selle varda keskel on murdekoht. Tänu sellele on vardal rohkem kandmisega seotuid eeliseid kui tavalisel sirgel needil ja konksuga needil. Nagu sirge vardaga ninaneeti on seda ehet lihtne sisse panna ja välja võtta. Samas, nagu konksuga needi puhul on see ehe väga stabiilne ja püsib kindlalt ninas paigas, kuna varras on tugevalt vastu ninasõõrme sisemist külge surutud. Kokkuvõttes, ehe ei kipu naljalt välja kukkuma, kuid samas ei jää ninna kinni nii, et sa kaotad lootuse selle sealt kunagi välja saada.
Selle ehte hind on hetkel eriti hea, mille tõttu kiirusta ning telli endale täiesti oma lõpmatuse sümboliga puhtast kullast ehe juba täna.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!