25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

14-karaadisest kullast ninaneet nelinurkse kiviga

30,90 €
Laos

Kas sa otsid endale uut sirge vardaga ninaneeti, millel peab kindlasti olema eksklusiivsuse hõng? Sel juhul sa oled just leidnud selle õige.
Sirge vardaga neet, mida sa siin lehel oleval pildil näed, on toodetud ehtsast 14-karaadisest kullast. 14-karaadine kuld on kõige levinum ehtematerjal nign see on kordi vastupidavam kui, näiteks, 24-karaadine kuld.
Needivarda pikkuseks on umbes 6mm ja paksuseks 0.8mm. Varda ülemises otsas on väike, umbes 3mm suurune ruudu kujuline kivike, mida hoiavad paigal neli konksu - tänu sellisele kinnitusseadmele ei kuku kivike ära. Teisel pool varrast on väike mummuke ehk kinnituspall, mis ehet ilusti paigal hoiab, ega lase ehtel kandmise ajal ninast välja libiseda.
Siin olev ninaneet on saadaval kahes kulla variandis, mõlemad on 14-karaadised. Üks on 14-karaadine valge kuld ning teine - 14-karaadine kollane kuld. Valge mudel on veidi tagasihoidlikum, tänu millele ei püüa ehe nii palju tähelepanu nagu kollane kuld. Kui sa soovid, et su ehe paistaks vähem välja, siis valge mudel on just sinu jaoks mõeldud.
Detailid
Nimi14-karaadisest kullast ninaneet nelinurkse kiviga
SKUNose-172
Needivarda läbimõõt0.8 mm.
TüüpNinaneet
AsetusNinasõõr
Pikkus6 mm.
Kuuli suurus rõngale3 mm.
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:14-karaadisest kullast ninaneet nelinurkse kiviga
Sinu hinnang
14-karaadisest kullast ninaneet nelinurkse kiviga