BODYMOD JÕULUKALENDER

Uus pakkumine iga päev

100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: 14-karaadisest kullast ninaneet nelinurkse kiviga

SKU: Nose-172

Needivarda läbimõõt: 0.8 mm.

Tüüp: Ninaneet

Asetus: Ninasõõr

Pikkus: 6 mm.

Kuuli suurus: 3 mm.

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Ruut

Kirjeldus
Kas sa otsid endale uut sirge vardaga ninaneeti, millel peab kindlasti olema eksklusiivsuse hõng? Sel juhul sa oled just leidnud selle õige.
Sirge vardaga neet, mida sa siin lehel oleval pildil näed, on toodetud ehtsast 14-karaadisest kullast. 14-karaadine kuld on kõige levinum ehtematerjal nign see on kordi vastupidavam kui, näiteks, 24-karaadine kuld.
Needivarda pikkuseks on umbes 6mm ja paksuseks 0.8mm. Varda ülemises otsas on väike, umbes 3mm suurune ruudu kujuline kivike, mida hoiavad paigal neli konksu - tänu sellisele kinnitusseadmele ei kuku kivike ära. Teisel pool varrast on väike mummuke ehk kinnituspall, mis ehet ilusti paigal hoiab, ega lase ehtel kandmise ajal ninast välja libiseda.
Siin olev ninaneet on saadaval kahes kulla variandis, mõlemad on 14-karaadised. Üks on 14-karaadine valge kuld ning teine - 14-karaadine kollane kuld. Valge mudel on veidi tagasihoidlikum, tänu millele ei püüa ehe nii palju tähelepanu nagu kollane kuld. Kui sa soovid, et su ehe paistaks vähem välja, siis valge mudel on just sinu jaoks mõeldud.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!