25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

14-karaadisest kullast piisakujulise kivikesega dermal

Laost otsas
Kas sul on olemas dermal ankur, mis vajab veidi poputamist? Sel juhul see superkaunis ning ülimalt elegantne kullaga kaetud dermal kaunistus on just sinu jaoks ainuõige. See ehe on samal ajal nii lihtne kui ka peen - selle kõrge kvaliteet ja elegantne kujundus on selle peamised omadused, mis annavad talle tõeliselt aegumatu ilme.
See suurepärane dermal top on 5mm lai ja 7mm pikk ning seda kaunistab kaunis piisakujuline vääriskivi, mis on maitsekalt kullaga ääristatud. See äär annab ehtele kauni kontrasti, mis sobib võrdselt hästi klaarile ja veripunasele kivile. Kivi on lihvitud nii, et sellel on ümar pinnas, mis ulatub veidi ettepoole kivi keskpunktis.
Pea meeles, et kivi on seadme külge liimitud, seega seda ei tasu kanda siis, kui sa pesema lähed. Samuti ei ole hinna sees dermal ankur, mida sa pildi peal näed - siit sa saad tellida ainult dermal kaunistust. Vali sulle meelepärane kivikese värv ning lisa see oma ostukorvi. Me saadame su uue ehte otse sinu postkasti nii pea kui võimalik!
Detailid
Nimi14-karaadisest kullast piisakujulise kivikesega dermal
SKUDermal-27
Needivarda läbimõõt1,2 mm (See sobib dermalitele suuruses 1,6 mm)
TüüpDermal pealne
AsetusAnti-kulm, Surface-tragus, Bindi, Horisontaalne labret, Põsk, Butterfly, Rinnak, Dekoltee, Puusad, Christina/Venus
Materjal14-karaadine kuld
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:14-karaadisest kullast piisakujulise kivikesega dermal
Sinu hinnang
14-karaadisest kullast piisakujulise kivikesega dermal