Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
-30%
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: 14-karaadisest kullast rõngas, millele kinnitatud opaali kuul

SKU: Ring-113

Kinnituse liik: Painutatav

Tüüp: Väändunud rõngas

Asetus: Angelbite, Forward helix, Anti-tragus, Clitoris hood, Daith, Frenum, Hafada, Helix, Labia, Kõrvanibu, Lorum, Alumine labret, Ninasõõr, Rook, Septum, Snakebite, Snug, Spiderbite, Tragus

Rõnga diameeter: 8 mm.

Kivi tüüp: Sünteetiline opaal

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kirjeldus
Kui sa igatsed enda augustusele uut rõngast, kuid tahad midagi, mis oleks omapärane, siis kaalu selle 14-karaadisest kullast tehtud kinnise kuuliga rõnga ostmist. Seda kaunistab väike tehisopaal, mis on kinnitatud rõnga ühte otsa. Teisisõnu, kuuli ei tule ehte paigaldamisel lahti võtta, kuna ta ei toimi kui kinnituskuul. Selleks, et ehe auku panna, on vaja rõngast keerata umbes nagu twister-tüüpi rõnga puhul: kui rõngas on keeratud, siis seda saab auku paigaldada ning hiljem tagasi algasendisse keerata. Selle tegemisel kuld ei kaota oma elastsust ega kuju.
Rõngast on võimalik osta nii valget kui ka kollast tooni 14-karaadisest kullast. Mõlemas variandis on sama palju kulda, seega valik sõltub tervenisti sinust: kas sa soovid hõbedaläikelist valge kullaga varianti või miskit, millel on kullakarva sära. Mõlemate mudelite puhul on võimalik valida nii needivarda läbimõõt kui ka opaali värvi, mis on saadaval mitmes erinevas variatsioonis.
Pane tähele, et 0.8mm needivarda paksuse juhul on kuuli läbimõõduks 2mm. Teistel puhkudel on kuuli suuruseks 3mm.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!