25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

14-karaadisest kullast rõngas, millele kinnitatud opaali kuul

77,90 €
Laos

Kui sa igatsed enda augustusele uut rõngast, kuid tahad midagi, mis oleks omapärane, siis kaalu selle 14-karaadisest kullast tehtud kinnise kuuliga rõnga ostmist. Seda kaunistab väike tehisopaal, mis on kinnitatud rõnga ühte otsa. Teisisõnu, kuuli ei tule ehte paigaldamisel lahti võtta, kuna ta ei toimi kui kinnituskuul. Selleks, et ehe auku panna, on vaja rõngast keerata umbes nagu twister-tüüpi rõnga puhul: kui rõngas on keeratud, siis seda saab auku paigaldada ning hiljem tagasi algasendisse keerata. Selle tegemisel kuld ei kaota oma elastsust ega kuju.
Rõngast on võimalik osta nii valget kui ka kollast tooni 14-karaadisest kullast. Mõlemas variandis on sama palju kulda, seega valik sõltub tervenisti sinust: kas sa soovid hõbedaläikelist valge kullaga varianti või miskit, millel on kullakarva sära. Mõlemate mudelite puhul on võimalik valida nii needivarda läbimõõt kui ka opaali värvi, mis on saadaval mitmes erinevas variatsioonis.
Pane tähele, et 0.8mm needivarda paksuse juhul on kuuli läbimõõduks 2mm. Teistel puhkudel on kuuli suuruseks 3mm.
Detailid
Nimi14-karaadisest kullast rõngas, millele kinnitatud opaali kuul
SKURing-113
Kinnituse liikPainutatav
TüüpVäändunud rõngas
AsetusKõrvanibu, Tragus, Helix, Forward helix, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Ninasõõr, Septum, Alumine labret, Angelbite, Spiderbite, Snakebite, Labia, Clitoris hood, Frenum, Hafada, Lorum
Rõnga diameeter8 mm.
Kivi tüüpSünteetiline opaal
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:14-karaadisest kullast rõngas, millele kinnitatud opaali kuul
Sinu hinnang
14-karaadisest kullast rõngas, millele kinnitatud opaali kuul