OSTA 2, MAKSA 1 EEST

25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

14-karaadisest kullast septum neet viie kivikesega

Laost otsas
See kaunis väärismetallist neet näeb kandmisel palju stiilsem välja kui tavaline plastik või muu metall. Esmapilgul sa ei pruugi näha, mille poolest selle needi materjal erineb kirurgilisest terasest - teras ja valge 14-karaadine kuld näevad ülimalt sarnased välja. Samas, ega sa ehet ei vali mingit muud viisi, kui enda maitse järgi ning sina saad rahus südamega seda kanda olles kindel, et su needi materjal on parimatest parim.
See septum rõngas on toodedut ühes tükis, mis tähendab, et sellel ei ole lahti käivaid või eraldi olevaid osi. Ehte sisestamiseks sa pead rõnga otsi veidi väänama, mille tõttu meenutab ehe oma kujult pigem spiraali. Kui üks ots on ninna pistetud, siis väänad rõnga tagasi algasendisse. Väga tähtis on see, et sa ei tiriks rõnga otsi üksteisest eemale - siis on tulemuseks katkine ehe, mis on kaotanud kogu oma tugevuse ning elastsuse.
Oma kujunduse poolest on tegu suhteliselt minimalistliku ehtega: see on rõngas, mille alumine pool on kaunistatud viie ülimalt ilusa kivikesega. Viimased saavad suure tähelepanu osalisteks, kuna neeti kandes jäävad nad täpselt sinu ninaotsa alla. Tavalise kollasest kullast mudeli puhul paistavad värvitult klaarid kivikesed eriti hästi välja, kuna tekib kontrast metalli värvi ja kivide vahel. Valgest kullast ehte puhul on kogu ilme veidi diskreetsem, kuid siiski pilkupüüdev.
Sõltumata sellest, mis ehte variandi sa valid, tulemuseks on see, et sinul saab olema ekstravagantne 14-karaadisest kullast neet.
Detailid
Nimi14-karaadisest kullast septum neet viie kivikesega
SKUNose-152
Needivarda läbimõõt1.2 mm.
Kinnituse liikPainutatav
TüüpSeptum rõngasneet
AsetusSeptum
Rõnga diameeter10 mm.
Kas toode on liimitud? Ja
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:14-karaadisest kullast septum neet viie kivikesega
Sinu hinnang
14-karaadisest kullast septum neet viie kivikesega