Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
-30%
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: 14-karaadisest kullast septumclicker sünteetilisest opaalist kivikestega

SKU: Nose-127

Needivarda läbimõõt: 1.2 mm.

Kinnituse liik: Liigendiga

Tüüp: Septumklikker

Asetus: Septum

Pikkus: 7 mm.

Rõnga diameeter: 9 mm.

Kivi tüüp: Sünteetiline opaal

Kõrgus: 15 mm.

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Kividega

Kirjeldus
Kas sa tahad end poputada? Sel juhul see kaunis laineline ehtsast 14-karaadisest kullast septum neet on miskit sinule. Siin olev ehe sobib ideaalselt kingituseks: kas kellelegi väga armsale või endale, kuna, oleme ausad, sa väärid ainult parimat.
Siin oleva needi puhul on tegu klikkeriga (clicker) septum neediga, mis tähendab, et selle avamiseks ja sulgemiseks on vaja vaid ühte väikest klikki, kui sa needivarrast kas septumi sisse või sellest üles poole surud. Tänu sellele võtab ehte paigaldamine vaid mõned sekundid aega, seega sa võid rahulikult investeerida vabad minutid meigi tegemisse või soengu sättimisse või mis iganes tegemised röövivad lõviosa sinu ajast :-)
See septum neet on saadaval nii klassikalises kollases kui ka jahedamas valges kullas. Mõlemad mudelid on kaunid ning oma välimuselt peened, kuid samas igal ühel neist on täiesti omapärane hõng ja iseloom. Mõlemad mudelid on rikkalikult ehitud kauni delikaatsetest opaalidest pärjaga, mis täidab septumi alumist poolkaart otsast otsani. Kokku on ehtel 11 sädelevat ning ülimalt ilusat opaali.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!