25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...
%

Akrüülist plug öökulli pildiga

5,52 € Alates 6,90 €
Laos

Kas sa oled üks neist, kellele meeldivad vingelt omapärased ehted? Mõnedele inimestele, näiteks, sobivad ainult mainstream vidinad. Teised aga eelistavad miskit, mis oleks julge, väljapaistev või sootuks metsik - muud moodi ei saa. Kui sa kuulud teisse gruppi, siis meil on sinu jaoks üks pakkumine: hangi endale see lahedalt tüse plug, mis on garanteeritult teistest erinev.
Iseenesest, siin lehel olev plug on üsna lihtne. See on toodetud läbipaistvast akrüülist, ilma igasuguste vidinateta. Mis aga teeb selle omapäraseks, on kaunis terase pilguga öökulli pilt, mis on klaari plastikuga ümbritsetud. Läbipaistev akrüül, mis katab kaunist printi, samuti loob suurendusklaasi laadset efekti, mille tõttu tundub pilt lausa 3D-s olevat. Ükskõik, kes kaob ära sellesse unikaalse välimusega plug-i, näeb mitut tõetruud öökulli talle tagasi otsa vaatamas.
See ehe on saadaval mitmes erinevas suuruses, mis sobivad nii väikeste, keskmiste ja suurtele suurustele. Väikseim suurus on 6mm diameetris ning kõige suurem - 24mm diameetris. Loomulikult mida suurem on ehte diameeter, seda suurem ning selgem on öökulli pilt.
Detailid
NimiAkrüülist plug öökulli pildiga
SKUPlug-152
TüüpPlug
MaterjalAkrüül
Sügavus12 mm.
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Akrüülist plug öökulli pildiga
Sinu hinnang
Akrüülist plug öökulli pildiga