ÜLLATUS SOODUSTUS

Lisa oma ostukorvi ja avasta oma soodustus kassas

Akrüülist plug öökulli pildiga

Valige suurus

Venitaja diameeter:

14 mm.18 mm.20 mm.22 mm.24 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Name: Akrüülist plug öökulli pildiga

SKU: Plug-152

Tüüp: Plug

Materjal: Akrüül

Sügavus: 12 mm.

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Öökull

Kirjeldus
Kas sa oled üks neist, kellele meeldivad vingelt omapärased ehted? Mõnedele inimestele, näiteks, sobivad ainult mainstream vidinad. Teised aga eelistavad miskit, mis oleks julge, väljapaistev või sootuks metsik - muud moodi ei saa. Kui sa kuulud teisse gruppi, siis meil on sinu jaoks üks pakkumine: hangi endale see lahedalt tüse plug, mis on garanteeritult teistest erinev.
Iseenesest, siin lehel olev plug on üsna lihtne. See on toodetud läbipaistvast akrüülist, ilma igasuguste vidinateta. Mis aga teeb selle omapäraseks, on kaunis terase pilguga öökulli pilt, mis on klaari plastikuga ümbritsetud. Läbipaistev akrüül, mis katab kaunist printi, samuti loob suurendusklaasi laadset efekti, mille tõttu tundub pilt lausa 3D-s olevat. Ükskõik, kes kaob ära sellesse unikaalse välimusega plug-i, näeb mitut tõetruud öökulli talle tagasi otsa vaatamas.
See ehe on saadaval mitmes erinevas suuruses, mis sobivad nii väikeste, keskmiste ja suurtele suurustele. Väikseim suurus on 6mm diameetris ning kõige suurem - 24mm diameetris. Loomulikult mida suurem on ehte diameeter, seda suurem ning selgem on öökulli pilt.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!