Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
-60%
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Akrüülist plug sõnumiga i love Playboy™

SKU: Plug-95

Kinnituse liik: Sisekeermega

Tüüp: Plug

Asetus: Stretching

Materjal: Akrüül

Sügavus: 12 mm.

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Playboy jänku

Kirjeldus
Siin olev plug on mustast akrüülist ning see koosneb kahest osast. Plugi esimene osa on sisemiselt keermestatud põhi, millele eesots, teine osa, külge keeratakse. Tänu sellele ei pea sa plug-i paigaldamisel ja ära võtmisel oma kõrva piinama, mis on tüüpiliseks ettevõtmiseks, kui tegu on etteulatuvate servadega plug-iga.
Kõrvast väljapoole suunatud külge kaunistab kuulus Playboy Bunny, mis on kohal oma klassikalises väljanägemises: kikkis kõrvade ja kikilipsuga. Jänku on strateegiliselt paigutatud ning kogu ehte sõnumiks on "I love Playboy". Kui sinagi armastad Playboy-d ja selle kõrgkvaliteetseid ehteid, siis see mudel on sinu jaoks saadaval kuues erinevas suuruses, alates 6mm kuni 16mm diameetris. Trükist katab läbipaistva vaigu kiht, mis annab pinnasele viimistletud hõngu ning loob mõnes mõttes 3D efekti.
Plug, nagu sai ka juba mainitud, on toodetud akrüülist, mis on uskumatult kerge materjal. Näiteks selle ehte suurim saadaval olev mudel (16mm) kaalub alla 85 grammi - vaevalt, et sa seda oma kõrvas tunnedki. 
Akrüül ei sisalda niklit, seega, kui sa oled üks neist õnnetutest, keda vaevab nikliallergia, siis sa saad seda akrüülist ehet julgelt kanda midagi kartmata.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!