BODYMOD JÕULUKALENDER

Uus pakkumine iga päev

100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Antiikse disainiga piisakujuline plug

SKU: Plug-162

Tüüp: Plug

Materjal: Kirurgiline teras

Sügavus: 15 mm.

Kivi tüüp: Vaigust tehisopaal

Kas toode on liimitud? : Ja

Katte tüüp: Standard kate

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Pisar

Sekundaarne materjal: Messing

Kas ehe on kattega?: Jah, ripats on

Kirjeldus
Iga antiikse ehte taga on lugu, aga see on tõsi vaid siis, kui tegu on päris antiigiga, mitte antiikse välimusega ehtega. Siin oleva plug-i lugu on lühike: see toodeti ja siis see sai sinu kõrva. Muinasjutu lõpp. Antiikne patina, mida sa võid selle ehte pisara kujulisel esiküljel näha ei ole midagi muud, kui hõbedast pealiskate. Samas, see näeb ülimalt tõetruu välja, tänu millele võib tõesti arvata, angu tegu oleks väga vana ehtega.
Mitte ainult esikülg ei ole pisara kujuline, vaid ka seda keskel kaunistav opaal. Samas, see ei ole päris kivi, tegu on vaigust tehisopaaliga. Kivi on kupli kujuline, seega see ulatub veidi ehte pinnast välja - seda sa võid ka toote pildi pealt näha. Opaali ümber on erinevad mustrid ja pisikestest mummudest ringid.
Ühesõnaga, see plug omab kõike, et anda uuele ehtele vana ja väärika ehte hõng. Plug on saadaval mitmes erinevas suuruses: pisara kujuline osa muutub suuruse kasvamisel samuti suuremaks. Välisküljel olev pisara kujuline osa on samuti veidi suurem, kui kõrva sees olev plug, seega, kui ehe on kõrvas, siis plug-i põhiosa ei ole eriti näha. Plug on seest tühi, tänu millele on terve ehte kaal üsna väike.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!