25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Antiikse disainiga piisakujuline plug

7,90 €
Laos

Iga antiikse ehte taga on lugu, aga see on tõsi vaid siis, kui tegu on päris antiigiga, mitte antiikse välimusega ehtega. Siin oleva plug-i lugu on lühike: see toodeti ja siis see sai sinu kõrva. Muinasjutu lõpp. Antiikne patina, mida sa võid selle ehte pisara kujulisel esiküljel näha ei ole midagi muud, kui hõbedast pealiskate. Samas, see näeb ülimalt tõetruu välja, tänu millele võib tõesti arvata, angu tegu oleks väga vana ehtega.
Mitte ainult esikülg ei ole pisara kujuline, vaid ka seda keskel kaunistav opaal. Samas, see ei ole päris kivi, tegu on vaigust tehisopaaliga. Kivi on kupli kujuline, seega see ulatub veidi ehte pinnast välja - seda sa võid ka toote pildi pealt näha. Opaali ümber on erinevad mustrid ja pisikestest mummudest ringid.
Ühesõnaga, see plug omab kõike, et anda uuele ehtele vana ja väärika ehte hõng. Plug on saadaval mitmes erinevas suuruses: pisara kujuline osa muutub suuruse kasvamisel samuti suuremaks. Välisküljel olev pisara kujuline osa on samuti veidi suurem, kui kõrva sees olev plug, seega, kui ehe on kõrvas, siis plug-i põhiosa ei ole eriti näha. Plug on seest tühi, tänu millele on terve ehte kaal üsna väike.
Detailid
NimiAntiikse disainiga piisakujuline plug
SKUPlug-162
TüüpPlug
MaterjalKirurgiline teras
Sügavus15 mm.
Kivi tüüpVaigust tehisopaal
Kas toode on liimitud? Ja
Katte tüüpStandard kate
Ühikute arv1 tk
Sekundaarne materjalMessing
Kas ehe on kattega?Jah, ripats on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Antiikse disainiga piisakujuline plug
Sinu hinnang
Antiikse disainiga piisakujuline plug