Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
-50%
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Kamuflaažmustriliste kuulidega nabaneet

SKU: Belly-209

Needivarda läbimõõt: 1.6 mm.

Kinnituse liik: Väliskeermega

Tüüp: Nabaneet

Asetus: Naba, Clitoris hood, Fourchette, Isabella

Pikkus: 10 mm.

Materjal: Kirurgiline teras

Kuuli suurus: 5 mm.

Alumine kuul: 8 mm.

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Kamuflaaž

Kogupikkus: 24 mm.

Kirjeldus
Kas sa oled hull vinge ja veidi militaarse ilmega ehete järgi? Siis see nabaneet võib olla just sinu jaoks mõeldud! Siit sa saad hankida endale klassikalise nabaneedi kirurgilisest terasest needivardaga, millel on akrüülist kinnituskuulid. Just need kaks kuuli annavad sellele ehtele tema omapärase ilme, mis ei ole koormatud ei glitteri ega blingiga.
Kuulid on oma kuju poolest traditsiooniliselt ümmargused, kuid huvitavaks krutskiks on nende kamuflaaži mustriga värv. Sa saad valida kolme erineva värvikombinatsiooni vahel, millest kõik on võrdselt vinged omal moel. Roheline mudel on klassikaline, olles värvi poolest sama, mis sõjaväes kasutatav kamuflaaž. Sinine ja roosa mudelid, teiselt poolt, on veidi rohkem funky, kuna neil mõlemal on kamuflaaži muster, kuid värvikombinatsioonid on just sellised, et neid on raske kujutada ette militaarses kontekstis. Just see annab neile värskema krutski, mis on ühelt poolt tuttav ja teiselt poolt huvitavalt uudne.

Arvustused

0

5.001 hinnangut

  • Rating

    0

    :)

    Mina ostsin selle nabaneedi titaanist needivardaga ja olen mega rahul, sest ma olen alati igasuguste materjalide vastu allergiline. Ainus asi milles olen veidi pettunud on see, et ma pidin selleks juurde maksma. Aga muidu ehe näeb hea välja.

    Written by