25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Keerudisainiga septum neet sünteetilise opaaliga

12,90 €
Laos

Siit sa saad võimaluse hankida endale midagi, mis teeb sind tõeliselt väljapaistvaks. Me soovime tutvustada sulle seda ülimalt kaunist septum neeti, millel on fantastiliselt unikaalne kujundus. Sellel ehtel on n.ö. spiraaliga kaunistatud varras, mis annab talle veidi robustsema ilme võrreldes tavaliste, siledate varrastega. Samas, see keermestatud varras ei jää niisama pidama: see ümbritseb väikse rõngana ehte keskel olevat kaunist opaali, mis on sellele sädelevale kivikesele toredaks raamiks.
See ehe on klikkeriga (clicker) septum, mis, lihtsamalt öeldes, tähendab seda, et needi avamiseks ja sulgemiseks on vaja ühte väikest klikki. See on suureks eeliseks, kui sul ei ole eriti palju aega ehete vahetamiseks. Tänu sellele see sobib neile, kellel on kiired päevad ja tihe graafik ning ei ole kuskilt võtta paarikümmet minutit, et peegli ees urgitseda.
Sa saad valida erinevate ehte struktuuri värvide vahel. On olemas säravalt metaljas mudel, mis sarnaneb hõbedale ning, näiteks, hematiidist mudel, millel on pigem veidi tumedam hall värvus. Samuti on olemas kaks kuldset mudelit, mis on veidi naiselikuma ning elegantsema hõnguga, seega sa saad valida värvi, mis sobib sulle kõige paremini.
Detailid
NimiKeerudisainiga septum neet sünteetilise opaaliga
SKUNose-116
Needivarda läbimõõt1.2 mm.
Kinnituse liikLiigendiga
TüüpSeptumklikker
AsetusSeptum
Rõnga diameeter12.5 mm.
MaterjalKirurgiline teras
Kivi tüüpSünteetiline opaal
Katte tüüpAnodeeritud
Ühikute arv1 tk
Sekundaarne materjalMessing
Kas ehe on kattega?Jah, ripats on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Keerudisainiga septum neet sünteetilise opaaliga
Sinu hinnang
Keerudisainiga septum neet sünteetilise opaaliga