Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
-60%
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Kirurgilisest terasest plug vikerkaarelise kivikesega

SKU: Plug-133

Kinnituse liik: O-kujuline fiksaatorrõngas

Tüüp: Plug

Asetus: Stretching

Materjal: Kirurgiline teras

Värvus: Hõbe

Sügavus: 13 mm.

Ühikute arv: 1 tk

Kirjeldus
See unikaalne plug särab kõigi vikerkaare kaunite värvidega, kui sa seda oma kõrvavenituses kannad. Plug-i ehib vikerkaareline kaunistus, kus värvid paistavad erinevalt välja sõltuvalt sellest, kuidas kivike pööratud on.
Ehe on saadaval kahes erinevas variandis: ühe mudeli puhul on kasutatud enamuses siniseid ja rohelisi toone, teise mudeli puhul aga roosasid ja rohelisi. Viimane on just see variant, kus värvide mäng on rohkem märgatav, sel ajal kui sinakas-roheline mudel omab harmoonilisemat värvikooslust. Kivi on kujult kui uhke faasitud püramiid, mille tipp on kivikese keskel.
Ehte disain on nii lihtne kui ka samas kaunis. Plug on struktuurilt minimalistlik ning sirge, mille tõttu on teda kerge kõrvavenitusse sisestada. Ehet hoiab paigal kaks O-tähe kujulist fiksaatorrõngast kindulstamaks, et ehe on täpselt seal, kus ta ka olema peab. Seega ei tasu karta, et plug võib juhuslikult välja kukkuda. Pea meeles, et sa saad osta fiksaatorrõngaid juurde, kui üks peaks, näiteks, ära kaduma. Me soovitame osta O-tähe kujulist fiksaatorrõngast plug-ist ühe suuruse võrra väiksemat, siis on ta tihedamini ehte ümber.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!