25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...
%

Kirurgilisest terasest plug vikerkaarelise kivikesega

7,12 € Alates 8,90 €
Laos

See unikaalne plug särab kõigi vikerkaare kaunite värvidega, kui sa seda oma kõrvavenituses kannad. Plug-i ehib vikerkaareline kaunistus, kus värvid paistavad erinevalt välja sõltuvalt sellest, kuidas kivike pööratud on.
Ehe on saadaval kahes erinevas variandis: ühe mudeli puhul on kasutatud enamuses siniseid ja rohelisi toone, teise mudeli puhul aga roosasid ja rohelisi. Viimane on just see variant, kus värvide mäng on rohkem märgatav, sel ajal kui sinakas-roheline mudel omab harmoonilisemat värvikooslust. Kivi on kujult kui uhke faasitud püramiid, mille tipp on kivikese keskel.
Ehte disain on nii lihtne kui ka samas kaunis. Plug on struktuurilt minimalistlik ning sirge, mille tõttu on teda kerge kõrvavenitusse sisestada. Ehet hoiab paigal kaks O-tähe kujulist fiksaatorrõngast kindulstamaks, et ehe on täpselt seal, kus ta ka olema peab. Seega ei tasu karta, et plug võib juhuslikult välja kukkuda. Pea meeles, et sa saad osta fiksaatorrõngaid juurde, kui üks peaks, näiteks, ära kaduma. Me soovitame osta O-tähe kujulist fiksaatorrõngast plug-ist ühe suuruse võrra väiksemat, siis on ta tihedamini ehte ümber.
Detailid
NimiKirurgilisest terasest plug vikerkaarelise kivikesega
SKUPlug-133
Kinnituse liikO-kujuline fiksaatorrõngas
TüüpPlug
MaterjalKirurgiline teras
Sügavus13 mm.
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Kirurgilisest terasest plug vikerkaarelise kivikesega
Sinu hinnang
Kirurgilisest terasest plug vikerkaarelise kivikesega