BODYMOD JÕULUKALENDER

Uus pakkumine iga päev

100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Kirurgilisest terasest pokkeri žetooni motiiviga ja Playboy™ jänku kujutisega plug

SKU: Plug-96

Tüüp: Plug

Materjal: Kirurgiline teras

Sügavus: 10 mm.

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Playboy jänku

Kirjeldus
Selle armsa Playboy™ plug-iga sa võid saata maailmale tõelise n.n. player-i signaali.
Plug on kirurgilisest terasest ning meenutab kujult Playboy pokkeri žetooni. Seda on lihtne kõrva panna ja sellest välja võtta, kuna plug on varustatud klassikalise sisekeermega, tänu millele istub ehe kindlalt oma kohal.
Plug on saadaval mitmes erinevas värvikombinatsioonis, mis on üldiselt kas valged või punased. Sa valid selle värvikoosluse, millest sa enim huvitatud oled, aga sõltumata sellest, milliseks su valik osutub, ole kindel, et sa saad kuhjaga välismaailma tähelepanu. See plug on ühtlaselt üks Playboy esimestest venitustoodetest - sul on võimalus end ehtida Playboy™ esimese ehteturule jõudnud plug-iga.
Pea meeles, et on heaks mõtteks hankida seda tüüpi ehtele kaaslaseks Smelly Gelly määrdeaine. See aitab vältida tõelise player-i mulje mõranemist lõhnaprobleemide tõttu, kui sa peaks järsult tahtma visata see plug žetoonina lauale pokkerimängu ajal.
Mis iganes suuruse sa valid, on plug-i sügavuseks 10mm ja terve toestav osa vaid 6mm. Tänu sellele on su uus plug võimalikult lähedal su kõrvale ning näeb seetõttu eriti vinge välja.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!