25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...
%

Kirurgilisest terasest tunnel opaalikivikestega kaunisatud äärega

10,32 € Alates 12,90 €
Laos

Kirurgilisest terasest tunnelitega ei saa kunagi aia taha minna, kuna nad sobivad absoluutselt kõigega kokku ning omavad stiilset ja aegumatut metaljas väljanägemist. Seega, kui sa oled kena ning viimistletud ehte otsingul, millega oma kõrvavenitust kaunistada, siis just see vinge tunnel on tõeliselt hea valik.
Siin olev ehe on toodetud kirurgilisest terasest ning sellele on lisatud keermestatud osa ehte tagapool, mille tõttu on võimalik see lahti keerata nii ehte sisse panemisel kui ka välja võtmisel. Sul ei pea olema suur venitus valmis selleks, et seda kaunit tunnelit kanda, kuna see on saadaval suurustes alates 3mm diameetris. Samas pane tähele, et mida suurem on tunneli suurus, seda rohkem kivikesi kaunistab selle äärt.
Ehte äärt kaunistavad kivikesed on opaaliidid (opaali üks variatsioonidest). Need on tehismaterjal, mida lisaks ehtetootmisele kasutatakse ka ravitsemises ning mediteerimiseks. Opaliite tunnetakse samuti kui Tiffany kive nign need on mitmes erinevas värvis. Selles ehtes siin on kasutusel valge opaliidi variant, mis sobib perfektselt kokku kirurgilise terase külmalt metalja läikega.
Detailid
NimiKirurgilisest terasest tunnel opaalikivikestega kaunisatud äärega
SKUTunnel-125
Kinnituse liikVäliskeermega
TüüpTunnel
MaterjalKirurgiline teras
Sügavus10.5 mm.
Kivi tüüpOpaliit
Kas toode on liimitud? Ja
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Kirurgilisest terasest tunnel opaalikivikestega kaunisatud äärega
Sinu hinnang
Kirurgilisest terasest tunnel opaalikivikestega kaunisatud äärega