25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Kivikestega kaetud nippleclicker

14,90 €
Laos

Kui sa oled lõpuks julguse kokku võtnud ja oma nibud augustanud, siis sa pead kohe kindlasti oma uut needistust uhkelt ja viisakalt kaunistama. Õnneks meil on olemas ultrakaunis ehe, mis laseb sul seda teha ülima kerguse ja praktilisusega. Selle vinge nibuneedi nimeks on klikkeriga nibuneet (nippleclicker) ning see tuleneb asjaolust, et selle avamiseks ja sulgemiseks piisab vaid needivarda üles või alla klikkimisest. Tänu sellele sa võid unustada tüütuid väikseid kuule.
Needivarras, mis nibust läbi läheb, on kirurgilisest terasest, mis on nii tugev kui ka robustne materjal - selle puhul ei tasu karta ei roostetamist ega värvuse muutumist. Kirurgiliselt terasel on kaunis metaljas sära, mis ajapikku ei tuhmu. Samuti see ei muutu tumedamaks, mis on tavaline kulda ja hõbedat kimbutav mure. Siin olev nibuneet on saadaval eri värvi mudelites: metaljas, kullakarva ja punase kulla värvi.
Ehet kaunistab terve hunnik väikseid kauneid kivikesi, mis sädelevad ja säravad nagu tähed öises taevas. Kivid on paigutatud üksteise lähestikku ning kogu see iluduse pärg ulatub ühest poolkaare otsast teiseni. Kivikesed on saadaval mitmes värvis: klassikaliselt klaarid, armsalt roosad ning värskelt türkiissinised. Samas pane tähele, et kaks kuldset värvi mudelit on saadaval vaid klaaride kivikestega.
Kiirusta ning telli oma lemmik juba täna ning me saadame su uue klikkeriga nibuneedi otse sinu postkasti. Me saadame tellimusi välja igal tööpäeval, seega sa saad oma ehte kätte nii kiiresti kui võimalik.
Detailid
NimiKivikestega kaetud nippleclicker
SKUNipple-73
Needivarda läbimõõt1.6 mm.
Kinnituse liikLiigendiga
TüüpNibuklikker
AsetusNibu
Pikkus12 mm.
MaterjalKirurgiline teras
Kas toode on liimitud? Ja
Katte tüüpStandard kate
Ühikute arv1 tk
Sekundaarne materjalMessing
Kas ehe on kattega?Jah, ripats on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Kivikestega kaetud nippleclicker
Sinu hinnang
Kivikestega kaetud nippleclicker