25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Klaasist plug suhkru pealuu kaunistusega

Laost otsas
Iga aasta oktoobri-novembri kandis mälestatakse Mehhikos surnuid. Seda tehakse värvirikaste pidudega, kus igal ühel on kohustus end ehtida ja üles lüüa. Üks detail, mida on näha pea igal kostüümil, on maailmakuulus n.n. suhkru pealuu (calavera või sugar skull), mis on sisuliselt igas vikerkaare värvis pealuu. Sa võid märgata suhkru kerget sära ka selle plug-i puhul, kuid kuna see on ehtele graveeritud laseriga, puudus võimalus anda edasi suhkru pealuule omaseid rikkalikke värve. Lisaks on puhtalt valge suhkru pealuu tugevamas kontrastis oma läbipaistva klaastaustaga.
Plug ise on läbipaistev, kuid sellele on lisatud kerge lillat värvi toon, et veelgi enam pealuu motiiv esile tuua.
Plug on saadaval kuues erinevas suuruses, kus kõige väiksem on 6mm ja suurim 16mm. Loomulikult, mida suurem on plug, seda suurem,  selgemini nähtavam ning detailsem ka suhkru pealuu.
Plug-i esikülg on täiesti lame ning selle ees- ja tagaservad ulatuvad veidi ettepoole välja, et ehe ei kukkuks kõrvas kandmise ajal välja. Kuna see on toodetud klaasist, siis puudus võimalus lisada plug-ile keermestatud osa, mille tõttu sa pead ehte kõrva lihtsalt sisse suruma.
Detailid
NimiKlaasist plug suhkru pealuu kaunistusega
SKUPlug-13
TüüpPlug
MaterjalKlaas
Sügavus13 mm.
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Klaasist plug suhkru pealuu kaunistusega
Sinu hinnang
Klaasist plug suhkru pealuu kaunistusega