OSTA 3, MAKSA 2 EEST

Kehtib kassas automaatselt

100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Kolme pisikese kiviga 14-karaadisest kullast ninaehe

SKU: Nose-160

Needivarda läbimõõt: 0.8 mm.

Tüüp: Ninakruvi

Asetus: Ninasõõr

Pikkus: 6 mm.

Ühikute arv: 1 tk

Kirjeldus
See konksuga ninaneet, nagu sa võid ka pildi pealt näha, on toodetud puhtast 14-karaadisest kullast. Teisisõnu, see on üsna eksklusiivsest materjalist tehtud. Loomulikult see tähendab, et ehte hind on veidi kõrgem kui tavalise kirurgilisest terasest ehte puhul.
Ehte välisküljel on kolm väikest kivikest, mida saab - kasutades teatud määral kujutlusvõimet - pidada kristliku Püha Kolmainsuse sümboliks. Kivid moodustavad kolmnurga ning neid hoiab ehte küljes paigal väike konks, mis neid keskelt üksteise külge surub. Kuna eraldi võetuna ei ole kivikesed sugugi suured, kogu nende kooslus on vaid 4mm lai.
Sa saad valida selle konksuga ninaneedi kahe mudeli vahel: 14-karaadine kollane kuld ja 14-karaadine valge kuld. Mõlemal versioonil on kaunistuseks kolm faasitud kivikest, mis peegeldavad valgust erinevate nurkade alt parimal võimalikul viisil.

Arvustused

0

0.002 hinnangut

 • Rating

  0

  Piercing

  Já tenho o meu há dois anos e está optimo com as 3 pedrinhas! Optei por colocar no lóbulo :)

  Written by

 • Rating

  0

  Virkelig smuk næsering

  Denne næsering er pengene værd og eftersom den har små fangearme der holder stenene på plads, så skal man ikke bekymre sig for om de pludselig falder ud, for det gør de ikke!!! Jeg har min næsering i dag og nat og selv i badet og den holder bare så jeg kan klart anbefale den.

  Written by