OSTA 2, MAKSA 1 EEST

25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Luust rippuv neet kaunistatud sulgedega

26,50 €
Laos

Suured augud kõrvades on juba pikemat aega olnud inimestele tuttavad. Lihtsalt viska pilk ajalugu käsitlevasse raamatusse, kust sa võid leida fotosid ja monumente, kus on näha suuri auke inimeste kõrvalestades.

Muinasajal ei olnud inimestele kättesaadavad abiriistad, mis meil on praegu, ning kirurgilist terast, millest ehet teha, seega kasutati kõike, mis käepärast oli. See tähendab seda, et enamuses võeti kasutusele n.ö. jääkprodukte, mis loomade korjuselt alles jäid: sarved ning luud. Viimane on just see, millest antud ehe tehtud on: buffalo luu, mis on jääkprodukt.
Seda tüüpi ehteid nimetatakse rippuvateks (koonus)neetideks, mis on põhimõtteliselt ristsugutis ehte ning venitamise abiriista - venitaja - vahel. Taolisi ehteid peab nägema pigem nagu ehteid, kui venitamise riista. Need rippuvad koonusneedid siin on käsitsi nikerdatud maailma paremate ehtekunstnikute poolt, seega detailid on parimatest parimad. Selle ehte kujundus sarnaneb sulgedega, mis on spiraalist välja kasvamas. Mõnede sulgede vahele on jäetud õhuruumi, et nad paremini välja paistaks. Kogu ehe on nikerdatud ühest luu tükist, seega ehe näeb samasugune välja nii eest kui ka tagant. Seetõttu ei ole vaja valida parema ning vasaku mudeli - sama ehe on kasutatav mõlemas kõrvas. Seega, kui sa soovid omada midagi unikaalsemat sinu venituste jaoks, siis see ehe on tõeliselt hea valik.

Detailid
NimiLuust rippuv neet kaunistatud sulgedega
SKUTaper-22
TüüpRippuv neet
MaterjalLuu
VärvusValge
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Luust rippuv neet kaunistatud sulgedega
Sinu hinnang
Luust rippuv neet kaunistatud sulgedega