Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
-60%
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Luust rippuv neet kaunistatud sulgedega

SKU: Taper-22

Tüüp: Rippuv neet

Asetus: Stretching

Materjal: Luu

Värvus: Valge

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Sulg

Kirjeldus

Suured augud kõrvades on juba pikemat aega olnud inimestele tuttavad. Lihtsalt viska pilk ajalugu käsitlevasse raamatusse, kust sa võid leida fotosid ja monumente, kus on näha suuri auke inimeste kõrvalestades.

Muinasajal ei olnud inimestele kättesaadavad abiriistad, mis meil on praegu, ning kirurgilist terast, millest ehet teha, seega kasutati kõike, mis käepärast oli. See tähendab seda, et enamuses võeti kasutusele n.ö. jääkprodukte, mis loomade korjuselt alles jäid: sarved ning luud. Viimane on just see, millest antud ehe tehtud on: buffalo luu, mis on jääkprodukt.
Seda tüüpi ehteid nimetatakse rippuvateks (koonus)neetideks, mis on põhimõtteliselt ristsugutis ehte ning venitamise abiriista - venitaja - vahel. Taolisi ehteid peab nägema pigem nagu ehteid, kui venitamise riista. Need rippuvad koonusneedid siin on käsitsi nikerdatud maailma paremate ehtekunstnikute poolt, seega detailid on parimatest parimad. Selle ehte kujundus sarnaneb sulgedega, mis on spiraalist välja kasvamas. Mõnede sulgede vahele on jäetud õhuruumi, et nad paremini välja paistaks. Kogu ehe on nikerdatud ühest luu tükist, seega ehe näeb samasugune välja nii eest kui ka tagant. Seetõttu ei ole vaja valida parema ning vasaku mudeli - sama ehe on kasutatav mõlemas kõrvas. Seega, kui sa soovid omada midagi unikaalsemat sinu venituste jaoks, siis see ehe on tõeliselt hea valik.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!