25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Nabaneet krooni ja ristidega

12,90 €
Laos

Kui sa otsid ülimalt naiselikku ehet, mille kujundusel oleks hunnikuga sümbolismi, siis sa oled jõudnud õigesse kohta. Siit sa saad endale nabaneedi, millel on suurepäraselt viimistletud kujundus mitme kõigile tuntud sümboliga ripatsil.
Esimese korraga langeb pilk kaunile ehte keskel olevale kivile, mis on sinna just selleks ka paigutatud. Lisaks on kuninglikul kivikestega ehitud kroonil väike südameke.
Krooni all ripub vana hea rist, mida me kõik teame ja tunneme. See rist on oma kujult veidi modernsem, omades paksemaid ja ümaramaid otsi - klassikalisel ristil on tavaliselt nurklikumad otsad. Tehtud muutuse tõttu näeb siin ehtel olev rist veidi pehmem, kui risti tavaline variant.
Siin võiks mainida, et tegelikult on ehtel kaks risti - üks pisike rist on olemas ka kuningakrooni ülemises otsas. Seega selle nabaneedi puhul on tegu ülimalt viimistletud ehtega, millel on kaks risti, üks kroon ja üks südameke - täiuslik kombo.
Sa saad valida kolme suurepärase ja väga erineva värvi vahel: metaljas, kollane kuld ja roosa kuld. Kõik kolm mudelit on omal moel väga kaunid, seega valiku tegemine on puhtalt sinu maitse otsustada.
Detailid
NimiNabaneet krooni ja ristidega
SKUBelly-370
Needivarda läbimõõt1.6 mm.
Kinnituse liikVäliskeermega
TüüpRipatsiga nabaneet
AsetusNaba
Pikkus10 mm.
MaterjalKirurgiline teras
Kuuli suurus5 mm.
Alumine kuul7 mm.
Kas toode on liimitud? Ja
Katte tüüpStandard kate
Ühikute arv1 tk
Sekundaarne materjalMessing
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kogupikkus50 mm.
Rippuva ehte pikkus25 mm.
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Nabaneet krooni ja ristidega
Sinu hinnang
Nabaneet krooni ja ristidega