OSTA 3, MAKSA 2 EEST

Kehtib kassas automaatselt

3 for 2
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Nabaneet suure kivikesega lillel

SKU: Belly-353

Needivarda läbimõõt: 1.6 mm.

Kinnituse liik: Väliskeermega

Tüüp: Nabaneet

Asetus: Naba

Pikkus: 10 mm.

Materjal: Kirurgiline teras

Kas toode on liimitud? : Ja

Katte tüüp: Standard kate

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lill

Sekundaarne materjal: Messing

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
Siit sa saad võimaluse hankida endale unikaalse ehte, millega oma naba kaunistada. See ei ole ainult superkena ja naiselik, vaid omad ka väga erilist tähendust. Sellel nabaneedil on kaunistuseks rustilise väljanägemisega lilleõis, mis on saadaval mitme eri värvi poolvääriskivist kaunistusega. Igaühel neist on oma tähendus.
Tumedaim olemas olevatest variantidest kannab nime tiigrisilm (tiger's eye) ning usutakse, et sellel on omadus kandja mõtteid klaarida. Seega kui sa arvad, et see vääriskivi võib sind aidata, siis see ehe on sinu jaoks õigeks valikuks.
Kui, seevastu, sa otsid poolvääriskivi, mis aitaks parandada sinu romantilisi suhteid ja üleüldist õnnetunnet, me soovitame sul valida opaliidi. Usutakse, et see annab kandjale positiivset energiat ning aitab inimesi, kellel on kalduvusi depressioonile.
Roosal kvartsil on opaliidiga sarnased omadused, kuid see samuti aitab saavutada sisemist tasakaalu ja sügavat andeks andmise tunnet. Sellel on rahustav omadus, mis aitab haavatavaid inimesi, ning see on ideaalseks kiviks nende jaoks, kes soovivad ühendada vaimu ning keha. 
Ning lõpuks, on olemas türkiisist kaunistus, mille puhul nii värv kui ka materjal kannavad sama nime. Türkiis aitab tuua su ellu õnne, tugevdada positiivseid energiavõnkeid, annab kaitset ning aitab sul paraneda. Usutakse, et selle kivi efekt muutub tugevaks siis, kui seda kanda päikesepõimiku (samuti tuntud kui tsöliaakia põimik) juures - see on ideaalne kandmiseks nabaneedina, kuna see asub sellele väga lähedal.
Vali oma lemmik poolvääriskivi ning lisa see kiiruga ostukorvi, kunas need ehted veel meie laos olemas on. Usu meid, see jõuab otse sinu postkasti ühe silmapilguga tänu meie kiirele tarnele!

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!