OSTA 3, MAKSA 2 EEST

Kehtib kassas automaatselt

3 for 2
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Nabaneet suure šleifiga

SKU: Belly-331

Needivarda läbimõõt: 1.6 mm.

Kinnituse liik: Väliskeermega

Tüüp: Tagurpidi nabaneet

Asetus: Naba

Pikkus: 10 mm.

Materjal: Kirurgiline teras

Kuuli suurus: 5 mm.

Kas toode on liimitud? : Ja

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Vibu

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
Hangi endale see kaunis kuldne unistus, mis paneb iga armsa neiu silmad särama oma naiseliku välimuse ja minimalistliku kujunduse tõttu. See nabaneet on valmistatud kirurgilisest terasest. Samuti on sellel ehtel väga omapärane kujundus: ülemiseks kuuliks on ehte šleifikujuline kaunistus, sel ajal kui alumiseks kuuliks on suur 5mm diameetriga pall, mida tavaliselt võib näha tavaliste nabaneetide ülemises otsas.
Kui see ehe oleks teist pidi kujundatud, siis see sarnaneks tavaliste nabaneetidega, mille puhul jääb kaunistus naba alla. Selle needi puhul jääb kaunistus aga naba kohal seda veidi kinni kattes. Selle struktuuri puhul jääb naba n.ö. needivarda ja kaunistuse vahele.
Šleifi kaks saba ripuvad veidi ebaühtlaselt, just kui oleks neid kerge tuuleiil puudutanud. Iga õrnalt siidjas sabake on ehitud kolme ümmarguse kivikesega, mis säravad ja sädelevad iga kord, kui valgus nende peale satub.
Kui sa armastad lihtsat, klassikalist ja aegumatut kujundust, siis see nabaneet kauni lehvikuga on just sinu jaoks mõeldud. Nii et kiirusta ja telli see iludus juba täna, et me saaks saata selle otse sinu postkasti nii kiiresti kui võimalik.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!