SUVE SOODUSMÜÜK

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Nabaneet suure šleifiga-22%

6,94 € Alates 8,90 € -22%
Laos

Hangi endale see kaunis kuldne unistus, mis paneb iga armsa neiu silmad särama oma naiseliku välimuse ja minimalistliku kujunduse tõttu. See nabaneet on valmistatud kirurgilisest terasest. Samuti on sellel ehtel väga omapärane kujundus: ülemiseks kuuliks on ehte šleifikujuline kaunistus, sel ajal kui alumiseks kuuliks on suur 5mm diameetriga pall, mida tavaliselt võib näha tavaliste nabaneetide ülemises otsas.
Kui see ehe oleks teist pidi kujundatud, siis see sarnaneks tavaliste nabaneetidega, mille puhul jääb kaunistus naba alla. Selle needi puhul jääb kaunistus aga naba kohal seda veidi kinni kattes. Selle struktuuri puhul jääb naba n.ö. needivarda ja kaunistuse vahele.
Šleifi kaks saba ripuvad veidi ebaühtlaselt, just kui oleks neid kerge tuuleiil puudutanud. Iga õrnalt siidjas sabake on ehitud kolme ümmarguse kivikesega, mis säravad ja sädelevad iga kord, kui valgus nende peale satub.
Kui sa armastad lihtsat, klassikalist ja aegumatut kujundust, siis see nabaneet kauni lehvikuga on just sinu jaoks mõeldud. Nii et kiirusta ja telli see iludus juba täna, et me saaks saata selle otse sinu postkasti nii kiiresti kui võimalik.
Detailid
NimiNabaneet suure šleifiga
SKUBelly-331
Needivarda läbimõõt1.6 mm.
Kinnituse liikVäliskeermega
TüüpTagurpidi nabaneet
AsetusNaba
Pikkus10 mm.
MaterjalKirurgiline teras
Kuuli suurus rõngale5 mm.
Kas toode on liimitud? Ja
Ühikute arv1 tk
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Nabaneet suure šleifiga
Sinu hinnang
Nabaneet suure šleifiga