25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Nikerdatud rippuvad needid, mis valistatud luust ja on kalmaari kujuga

79,90 €
Laos

Need rippuvad needid on must-have neile venitamisega tegelevatele inimestele, kes soovivad omada kõrgkvaliteetseid, detailirohkeid ning unikaalseid ehteid. need rippuvad kalmaarid on nikerdatud luust ning nende esiküljele on lisatud kauneid detaile. Materjal tuleneb buffalo veisest, kes on elanud pikka ning väärtuslikku elu. Ükski loom ei pidanud oma eluga hüvasti jätma, et need ehted saaks olema toodetud - kogu materjal on kogutud n.ö. jääkproduktidest korjuselt. Seega, kui sulle lähevad korda loomade õigused ning heaolu, siis sa võid neid rippuvaid ehteid kanda kindlameelselt ning uhkelt.
Me võime väga pikalt kirjutada paljudest kaunitest detailidest, mis on neil rippuvatel neetidel olemas, aga me pigem laseme toote fotol ise enda eest rääkida.
Ehted on saadaval paarikaupa suurustes vahemikus 3mm kuni 8mm. Mida suurem on diameeter, seda suuremad ning rohkearvulisemad on ehte detailid. Iga rippuv neet on käsitsi nikerdatud Bali saarel Indoneesias. Kuna tegu on käsitööga, siis võivad esineda mõned erinevused disainis, kujus ning suuruses. Samas ei tasu muretseda, kuna me loomulikult saadame sulle kaks rippuvat neeti, mis sobivad omavahel kokku parimal võimalikul viisil. 
Detailid
NimiNikerdatud rippuvad needid, mis valistatud luust ja on kalmaari kujuga
SKUTaper-18
TüüpRippuv neet
MaterjalLuu
Ühikute arv2 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Nikerdatud rippuvad needid, mis valistatud luust ja on kalmaari kujuga
Sinu hinnang
Nikerdatud rippuvad needid, mis valistatud luust ja on kalmaari kujuga