25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...
%

Playboy™ jänku tagumikuga plug

6,32 € Alates 7,90 €
Laos

Sa vist oled kunagi näinud Playboy™ jänkupreilisid, kes libuvates ning ulakates trikoodes ja valgete tuttsabadega elu naudivad? Nüüd sul on unikaalne võimalus saada üks neist kaunitest neidudest oma plug-i kaunistuseks. Pildi peal kükitab naine vaataja poole seljaga ning näha on vaid tema taljest allapoole jäävat osa. Siin sa võid nautida tema liivakella figuuri ja ümaraid tuharaid, mis on musta trikooga veidi kaetud. Loomulikult on trikoo küljes ka puhvis valge jänku saba. Naise pepust - mis paljude arvates on tema parimaks relvaks - alla jäävad pikad stiletto kontsad. Muid jalaosi, peale laba ja kingade, näha ei ole.
Plug-i allservas on tekst "Tails - You win", mis on muudetud variatsioon ütlusest "Heads you win - tails you lose", mida kasutatakse kulli ja kirja viskamisel. Väljend ise pärineb USA-st, kus mündi viskega langetati kiireid otsuseid kahe inimese vahelises dilemmas. Plug-i puhul on Playboy™ otsustanud teha just saba (inglise keeles "tail" tähendab nii saba kui ka kirja mündi viskamisel) võitjaks, seda loomulikult tavale vastandudes, ning, kui täiesti ausalt öelda, sellise neiu puhul on see valik vägagi arusaadav :-)
Plug on toodetud mustast akrüülist ning on valge vaid sealt, kus on kaunistuseks olev kujutis. Motiiv on prinditud ning seda kaitseb kupli kujuline läbipaistvast plastikust kate, seega ei tasu karta, et pilt kulub ajapikku maha.
Detailid
NimiPlayboy™ jänku tagumikuga plug
SKUPlug-101
TüüpPlug
MaterjalAkrüül
Sügavus12 mm.
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Playboy™ jänku tagumikuga plug
Sinu hinnang
Playboy™ jänku tagumikuga plug