Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
-60%

Playboy™ jänku tagumikuga plug

Valige suurus

Venitaja diameeter:

16 mm.19 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Playboy™ jänku tagumikuga plug

SKU: Plug-101

Tüüp: Plug

Asetus: Stretching

Materjal: Akrüül

Sügavus: 12 mm.

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Playboy jänku

Kirjeldus
Sa vist oled kunagi näinud Playboy™ jänkupreilisid, kes libuvates ning ulakates trikoodes ja valgete tuttsabadega elu naudivad? Nüüd sul on unikaalne võimalus saada üks neist kaunitest neidudest oma plug-i kaunistuseks. Pildi peal kükitab naine vaataja poole seljaga ning näha on vaid tema taljest allapoole jäävat osa. Siin sa võid nautida tema liivakella figuuri ja ümaraid tuharaid, mis on musta trikooga veidi kaetud. Loomulikult on trikoo küljes ka puhvis valge jänku saba. Naise pepust - mis paljude arvates on tema parimaks relvaks - alla jäävad pikad stiletto kontsad. Muid jalaosi, peale laba ja kingade, näha ei ole.
Plug-i allservas on tekst "Tails - You win", mis on muudetud variatsioon ütlusest "Heads you win - tails you lose", mida kasutatakse kulli ja kirja viskamisel. Väljend ise pärineb USA-st, kus mündi viskega langetati kiireid otsuseid kahe inimese vahelises dilemmas. Plug-i puhul on Playboy™ otsustanud teha just saba (inglise keeles "tail" tähendab nii saba kui ka kirja mündi viskamisel) võitjaks, seda loomulikult tavale vastandudes, ning, kui täiesti ausalt öelda, sellise neiu puhul on see valik vägagi arusaadav :-)
Plug on toodetud mustast akrüülist ning on valge vaid sealt, kus on kaunistuseks olev kujutis. Motiiv on prinditud ning seda kaitseb kupli kujuline läbipaistvast plastikust kate, seega ei tasu karta, et pilt kulub ajapikku maha.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!