25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Plug, kuhu saad paigaldada oma valikul pildi

Laost otsas
Ülimalt armas ning täiesti unikaalne akrüülist plug, mis on saadaval musta ja läbipaistva mudelina. Akrüül on kergekaaluline, kuid kõva plastik, mis on allergiasõbralik ning kandmise ajal ülimalt mugav.
See plug on väga eriline, kuna seda on sul võimalik ise kujundada, kasutades sinu valitud pilti - pilt muutub ehte osaks ning garanteerib, et mitte kellelgi ei ole taolist plug-i. See võib olla sinu enda, lapse, naise, lemmiklooma või ükskõik mis muu foto - meil ausalt ei jätku kujutlusvõimet, et mõelda välja kõik võimalikud valikud, mida sa teha võid. Kui see on sinu jaoks kallis, siis olgu juba pilt sellest sinu ehte sees.
Kuidas see plug toimib? Alguses keera pealt maha esiosa, siis pane sisse juba õiges suuruses lõigatud pilt ning keera esiosa tagasi peale. Sina saad ehte sees olevat pilti vahetada kohe, kui sa sellest ära tüdined (või kui sa peaks uue naise leidma, kes teab, kes teab ;) ). Sa võid sees olevat pilti vahetada nii palju ja nii tihti, kui ise soovid. Ehte tagaosa on samuti maha keeratav, aga see on tehtud selleks, et sa saaks plug-i ilusti venitusse pista ning siis tagaosa tagasi peale keerata. See on ülimalt lihtne, kuid suuresti unikaalne kontseptuaalne ehe, mida iga venitusega inimene peaks omama.
Siin olev plug on saadaval laias suuruste valikus: lihtsalt vali see, mis sobib paremini kokku sinu venitusega, ning pista see oma ostukorvi. Pea meeles valida plug-i värv enne tellimise kinnitamist - võime käsi südamel vanduda, et nii must kui ka läbipaistev näevad superkenad välja.
Detailid
NimiPlug, kuhu saad paigaldada oma valikul pildi
SKUPlug-136
TüüpPlug
MaterjalAkrüül
Sügavus12 mm.
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Plug, kuhu saad paigaldada oma valikul pildi
Sinu hinnang
Plug, kuhu saad paigaldada oma valikul pildi