Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
-60%

Puidust plug hõimumustriga

€4.76€11.90
-60%
0

Puidu liik:

Roosipuu

Valige suurus

Venitaja diameeter:

22 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Puidust plug hõimumustriga

SKU: Plug-141

Tüüp: Plug

Asetus: Stretching

Materjal: Puit

Sügavus: 15 mm.

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Tribal

Kirjeldus
Siit sa võid hankida ülimalt armsa ja omapärase plug-i, mida kaunistab detailne hõimumuster. Kujundi värvid harmoniseerivad hästi puidu loomuliku värviga. Meil on saadaval kaks erinevat mudelit. Sinu saad valida kas kuldse mustriga mustast eebenipuust ehte, mille on elegantne ning antiikne ilme, või punaka mustriga kauni roosipuust ehte, millel on veidi diskreetsem hõng.
Esiküljel olevad kaunid mustrid koos teiste viimistlustega muudavad kogu plug-i tõeliseks pilgupüüdjaks: loomulikult, mida suurem on ehe, seda märgatavamad on hõimumustrid.
Puit on orgaaniline materjal, mis laseb nahal hingata läbi ehte, kuna puidu struktuur on pooriline. Lastes nahal hingata sa väldid enamuse lõhnamuredest. Oma poorilisuse tõttu ei tohi need plug-id sattuda kontakti niiskuse ja veega, seega võta palun see ehe kõrvast välja enne vannis käimist või basseinis ujumist.
Plug on olemas meie veebipoes suurustes vahemikus 6mm kuni 25mm diameetris. Sina pead lihtsalt valima enda lemmikvärvi ja suuruse ning me saadame sinu uue ehte sinu poole teele.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!