25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...
%

Purustatud klaasist plug

5,52 € Alates 6,90 €
Laos

Plug, mida sa näed üleval oleval tootepildil on tehtud päris klaasist ning on saadaval viies erinevas värvis. Samas, rääkides ausalt, see ei ole klaas, mis plug-ile värvi annab: selle ehte puhul kasutati täiesti tavalist värvitut klaasi. Värvi saamiseks on pigmenti lisatud klaasi mõradesse. Kuidas neid mõrasid on sinna tekitatud jääb saladuseks, aga me võime mainida nii palju, et kõik praod on keskele suunatud: umbes nagu see oleks juhtunud, kui keegi oleks akna keskele tulistanud. Kujuta ette, nagu keegi oleks millegi teravaga klaasi löönud ning siis üle kildude värvilist vedelikku kallanud. Selle plug-i puhul on üks lahedamaid asju see, et selle pinnas on 100% sile: sa isegi ei tunne, et tegu on purunenud klaasiga, seega ei tasu karta, nagu sa võiks ennast kuidagi vigastada seda ehet kõrvas kandes.
Kuna me ei saa kontrollida seda, kuidas ja kuhu mõra tekib, siis iga ehe on pragude mustri ja värvi osas unikaalne. Mõned on väga paljude mõrade ja värvipigmendiga, teistel neid peaaegu ei olegi. Samas, kui asi puudutab üldist värvitooni ja suurust, siis ole kindel, et sa saad just selle, mille soovid.
Nüüd sa võid muidugi mõelda, et kõndida ringi raske klaasiga venituses on heal juhul loll värk, mida teha. Aga asi pole pooltki nii hull: kõige väiksem mudel suuruses 6mm diameetris kaalub umbes 1 gramm ja suurim 16mm mudel umbes 6 grammi. Seega ei tasu karta, et need plug-id murravad su kaela, kui sa neid kannad.
Detailid
NimiPurustatud klaasist plug
SKUPlug-161
TüüpPlug
MaterjalKlaas
Sügavus10 mm.
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Purustatud klaasist plug
Sinu hinnang
Purustatud klaasist plug