OSTA 2, MAKSA 1 EEST

25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Rõnga kaunistatud opaalidega-25%

Laost otsas
Rõngas, mida sa pildil näed, on ühelt poolt ehitud viie tehisopaaliga. Sul on samuti võimalik valida variant, millel on kas üks või kolm kivikest. Pane tähele, et juhul, kui sa valid mudeli, millel on vaid üks kivi, siis tuleb kivikese diameetriks umbes 3mm. Teise kahe mudeli puhul, kus on rohkem kive, on diameetriks 2mm. Muude mõõtmete osas - needivarda läbimõõt ja rõnga diameeter - on nad kõik identsed.
Rõngal ei ole kinnituskuule ega muid osi, mis lahti käivad. See ehe koosneb ühtsest metalli tükist, mida avatakse ning sulgetakse ehte otsi keerates, umbes nagu twister-tüüpi rõngaste puhul. Tänu sellele ehe säilitab oma elastsuse ning ei kaota kuju. Loomulikult on rõngast veidi raskem keerata, kui needivarda läbimõõt on suurem, kuid see kohe kindlasti ei ole võimatu.
See ehe on kasutuse osas mitmekülgne, mis tähendab, et seda saab kasutada paljude needitüüpide puhul. Sa võid ammutada inspiratsiooni üleval olevast pildist, kus üks ja sama rõngas on kaunistamas erinevaid kehaosi. Seda on võimalik kasutada, näiteks, huuleneedina. Senikaua, kuni ehte mõõdud sobivad kokku sinu auguga - valik on tervenisti sinu enda teha.
Tänu erinevatele parameetritele, mille üle sa võid ise otsustada kasutades üleval olevat rippmenüüd, sul on võimalik kokku panna täiesti unikaalne ehe.
Detailid
NimiRõnga kaunistatud opaalidega
SKURing-114
Kampaania-25%
Kinnituse liikPainutatav
TüüpSujuv rõngas
AsetusKõrvanibu, Tragus, Helix, Forward helix, Rook, Snug, Anti-tragus
Rõnga diameeter8 mm.
MaterjalKirurgiline teras
Kivi tüüpSünteetiline opaal
Kas toode on liimitud? Ja
Katte tüüpAnodeeritud
Ühikute arv1 tk
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Rõnga kaunistatud opaalidega
Sinu hinnang
Rõnga kaunistatud opaalidega