-50%

Rõngas kaunistatud kivikestega

Värvus:

KuldHõbe

Mudel:

3 kivi5 kivi13 kivi

Kivi värvus:

Läbipaistev

Valige suurus

Needivarda läbimõõt:

0.8 mm.1 mm.1.2 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 16.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Rõngas kaunistatud kivikestega

SKU: Ring-115

Kinnituse liik: Painutatav

Tüüp: Sujuv rõngas

Asetus: Angelbite, Forward helix, Anti-tragus, Helix, Kõrvanibu, Alumine labret, Ninasõõr, Rook, Snakebite, Snug, Spiderbite, Tragus

Rõnga diameeter: 8 mm.

Materjal: Kirurgiline teras

Katte tüüp: Anodeeritud

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Kividega

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
Rõngas, mida sa üleval oleval pildil näed, on tehtud ühes tükis, mille tõttu tal puudub eraldatav kinnituskuul. See ehe on targaks valikuks juhul, kui sa oled üks neist, kellel needi kuulid kipuvad müstiliselt ära kaduma. Ühte rõnga külge kaunistavad kas üks, kaks, kolm või koguni viis reas olevat kivikest - sina otsustad, mis mudelit ning ehtematerjali sa soovid. Seda rõngast on võimalik kasutada paljude needitüüpide puhul - seda, loomulikult, senikaua, kuni augu mõõtmed sobivad rõnga mõõtmetega kokku. Just viimase tõttu see ei sobi keele- või nabaneediks, kuid on seevastu ideaalne helix-i või tragus-e jaoks.
Sa avad ning sulged rõngast mõlemat otsa vastassuunas keerates, mille tulemusel ehe hakkab kujult meenutama keerdtreppi. Tänu sellele ehe säilitab oma elastsuse ning ei muutu ajaga hapraks. Viimane võib juhtuda siis, kui sa keeramise asemel tõmbad rõnga otsi üksteisest eemale nii, et rõngas näeb välja nagu C-täht.
Pane tähele, et ühe kiviga mudeli puhul on kivikese läbimõõduks 3mm diameetris ning teiste mudelite puhul - 2mm diameetris.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!