SUVE SOODUSMÜÜK

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Rõngas kaunistatud kivikestega

7,90 €
Laos

Rõngas, mida sa üleval oleval pildil näed, on tehtud ühes tükis, mille tõttu tal puudub eraldatav kinnituskuul. See ehe on targaks valikuks juhul, kui sa oled üks neist, kellel needi kuulid kipuvad müstiliselt ära kaduma. Ühte rõnga külge kaunistavad kas üks, kaks, kolm või koguni viis reas olevat kivikest - sina otsustad, mis mudelit ning ehtematerjali sa soovid. Seda rõngast on võimalik kasutada paljude needitüüpide puhul - seda, loomulikult, senikaua, kuni augu mõõtmed sobivad rõnga mõõtmetega kokku. Just viimase tõttu see ei sobi keele- või nabaneediks, kuid on seevastu ideaalne helix-i või tragus-e jaoks.
Sa avad ning sulged rõngast mõlemat otsa vastassuunas keerates, mille tulemusel ehe hakkab kujult meenutama keerdtreppi. Tänu sellele ehe säilitab oma elastsuse ning ei muutu ajaga hapraks. Viimane võib juhtuda siis, kui sa keeramise asemel tõmbad rõnga otsi üksteisest eemale nii, et rõngas näeb välja nagu C-täht.
Pane tähele, et ühe kiviga mudeli puhul on kivikese läbimõõduks 3mm diameetris ning teiste mudelite puhul - 2mm diameetris.
Detailid
NimiRõngas kaunistatud kivikestega
SKURing-115
Kinnituse liikPainutatav
TüüpSujuv rõngas
AsetusKõrvanibu, Tragus, Helix, Forward helix, Rook, Snug, Anti-tragus, Ninasõõr, Alumine labret, Angelbite, Spiderbite, Snakebite
Rõnga diameeter8 mm.
MaterjalKirurgiline teras
Katte tüüpAnodeeritud
Ühikute arv1 tk
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Rõngas kaunistatud kivikestega
Sinu hinnang
Rõngas kaunistatud kivikestega