OSTA 3, MAKSA 2 EEST

Kehtib kassas automaatselt

3 for 2

Rõngasneet pealuudega

€10.90
3 for 2
0

Valige suurus

Needivarda läbimõõt:

1.2 mm.1.6 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Rõngasneet pealuudega

SKU: Ring-66

Kinnituse liik: Captive bead ring

Tüüp: Kinnise kuuliga rõngas

Asetus: Angelbite, Forward helix, Conch, Frenum, Hafada, Helix, Kõrvanibu, Lorum, Alumine labret, Nibu, Septum, Snakebite, Spiderbite

Rõnga diameeter: 14 mm.

Materjal: Kirurgiline teras

Kuuli suurus: 13 mm.

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Pealuu

Kirjeldus
Siit sa võid saada superlaheda rõnga, mida ehivad kaks pealuud, mis lisaks kaunistuseks olemisele on samuti sulgemismehhanismiks. Rõnga otsi peab lihtsalt mõlemalt poolt pealuudesse suruma ja voila! rõngas on kinnittatud.
Rõngas on saadaval kahes erinevas needivarda läbimõõdus, nimelt 1.2mm ja 1.6mm. Seega seda ehet on võimalik kasutada paljudes kohtades. See on ideaalne septum needina, kus need kaks pealuud võivad tõeliselt särada. Samas, see näeb hea välja ka intiimneedina. Või äkki sa eelistad seda rõngast kanda kõrvaneedina? Võimalusi, nagu sai ka juba öeldud, on üüratult palju ning valik on sinu.
Kaks kuuli on paigutatud vastastikku, mille tõttu nad just kui lamaks rõnga äärel. Ehte disain on meelega jäetud üsna robustseks, mis käib ka pealuude väljanägemise kohta. Neil on tühjad silmaaugud, must ninaauk ning lai naeratus, mis paljastab kaks rida hambaid. Kokkuvõttes, see on väga detailne ehe, mis on varustatud üsna targa kinnitusmehhanismiga.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!