OSTA 2, MAKSA 1 EEST

25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Rõngasneet pealuudega-25%

8,18 € Alates 10,90 € -25%
Laos

Siit sa võid saada superlaheda rõnga, mida ehivad kaks pealuud, mis lisaks kaunistuseks olemisele on samuti sulgemismehhanismiks. Rõnga otsi peab lihtsalt mõlemalt poolt pealuudesse suruma ja voila! rõngas on kinnittatud.
Rõngas on saadaval kahes erinevas needivarda läbimõõdus, nimelt 1.2mm ja 1.6mm. Seega seda ehet on võimalik kasutada paljudes kohtades. See on ideaalne septum needina, kus need kaks pealuud võivad tõeliselt särada. Samas, see näeb hea välja ka intiimneedina. Või äkki sa eelistad seda rõngast kanda kõrvaneedina? Võimalusi, nagu sai ka juba öeldud, on üüratult palju ning valik on sinu.
Kaks kuuli on paigutatud vastastikku, mille tõttu nad just kui lamaks rõnga äärel. Ehte disain on meelega jäetud üsna robustseks, mis käib ka pealuude väljanägemise kohta. Neil on tühjad silmaaugud, must ninaauk ning lai naeratus, mis paljastab kaks rida hambaid. Kokkuvõttes, see on väga detailne ehe, mis on varustatud üsna targa kinnitusmehhanismiga.
Detailid
NimiRõngasneet pealuudega
SKURing-66
Kampaania-25%
Kinnituse liikCaptive bead ring
TüüpKinnise kuuliga rõngas
AsetusKõrvanibu, Helix, Forward helix, Conch, Septum, Alumine labret, Angelbite, Spiderbite, Snakebite, Frenum, Hafada, Lorum, Nibu
Rõnga diameeter14 mm.
MaterjalKirurgiline teras
Kuuli suurus rõngale13 mm.
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Rõngasneet pealuudega
Sinu hinnang
Rõngasneet pealuudega