25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Rõngasneet-25%

3,68 € Alates 4,90 € -25%
Laos

Osteta rõngasneet, nagu nimi juba ütleb, on rõngas, millel sisuliselt puuduvad otsad. Õigemini sellel on kaks otsa vaid siis, kui see on avatud - kui see on kinni, siis tekib suletud ring. Sellised rõngad on tavaliselt kasutusel alternatiivina kuuliga rõngastele, kus kuul on sulgemismehhanismiks. Rõngas on toodetud kirurgilisest terasest ning on olemas nii tavalises värvitus versioonis kui ka mitmes kaunis värvivalikus - neid on võimalik leida üleval olevast rippmenüüst.
Osteta rõngast veel nimetatakse sektsiooniga rõngaks (segment ring). Nagu ka kuuli rõngas, see on universaalne ehe, mida on võimalik kanda pea kõikides kohtades nagu näiteks:
  • Nibuneedina
  • Tragus needina
  • Helix needina
  • Intiimneedina
  • Huuleneedina
  • Ninaneedina
  • Enamuses kõrvaneedistustes

Juhul, kui sa oled hull selle rõnga või muude rõngaste järele, siis me soovitame sul investeerida rõnga avajasse, mis on spetsiaalselt disainitud selleks, et rõngaid avada ning ära võtta. Rõnga avaja on olemas ka meie veebipoes väga taskukohase hinnaga.

Detailid
NimiRõngasneet
SKURing-74
Kampaania-25%
Kinnituse liikSegment
TüüpSegmenteeritud rõngasneet
AsetusKõrvanibu, Tragus, Helix, Forward helix, Conch, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Ninasõõr, Septum, Alumine labret, Angelbite, Spiderbite, Snakebite, Naba, Labia, Clitoris hood, Frenum, Hafada, Lorum, Nibu
MaterjalKirurgiline teras
Katte tüüpAnodeeritud
Ühikute arv1 tk
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Rõngasneet
Sinu hinnang
Rõngasneet