25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...
%

Roosiga tunnel, mille äär on kaunistatud kivikestega

7,92 € Alates 9,90 €
Laos

Mõned venitustele mõeldud ehted on toredad, mõned aga unikaalsed, paljud aga on lihtsad ning tavalised. Samas on olemas mõned tunnelid, mis on oma loomuselt nii hämmastavad, et sa lihtsalt pead need endale saama. See absoluutselt suurepärane tunnel, mille keskel on kaunis ning stiilne roos, kohe kindlasti kuulub ülalmainitud viimasesse kategooriasse.
Roos, mis kaunistab tunneli väliskülge, on, nagu sai juba ka mainitud, elegantne ning stiilne. See on samal ajal lihtne ning oivaline, kenade sirgete joontega, mis loovad kaunimast kauni roosi motiivi. Just kui lihtsalt sellest ei oleks piisanud, ääristab roosi kivikestega kaunistatud ring. Klaarid ning säravad kivikesed on paigutatud lähestikku, seega nad ei sega roosi, vaid toovad selle just esile.
Ehe on saadaval suurustes alates 5mm kuni 16mm diameetris ning selle tagapool on keermestatud, et ehe oleks praktilisem. See tähendab, et seda tunnelit on lihtsam kõrva panna. Tagapoolt võib lahti keerata ning lihtsalt panna ehe kõrva eestpoolt.
Sina saad valida, kas sa hangid endale tavalise metalse või kullakarva mudeli. Juhul, kui sa valid kuldse variandi, pane tähele, et ainult tunneli väliskülg on kuldne. 
Detailid
NimiRoosiga tunnel, mille äär on kaunistatud kivikestega
SKUTunnel-148
Kinnituse liikVäliskeermega
TüüpTunnel
MaterjalKirurgiline teras
SügavusVarieerub
Kas toode on liimitud? Ja
Katte tüüpStandard kate
Ühikute arv1 tk
Sekundaarne materjalMessing
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Roosiga tunnel, mille äär on kaunistatud kivikestega
Sinu hinnang
Roosiga tunnel, mille äär on kaunistatud kivikestega