Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
-60%
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Sarvest plug puulehtede kaunistusega

SKU: Plug-3

Tüüp: Plug

Asetus: Stretching

Materjal: Sarv

Sügavus: Varieerub

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Kolmnurk

Kirjeldus
Kas sa otsid unikaalset ehet enda venituse kaunistamiseks? Sel juhul sa pead kindlasti uurima lähemalt tunneleid ja plug-e, mis on toodetud orgaanilistest materjalidest nagu näiteks luu, sarv, puit või kivi.
Orgaaniliste materjalide eeliseks on see, et neid on võimalik töödelda vaid teatud piirini ning nende struktuur on alati erinev, mille tõttu kaks ehet ei näe kunagi 100% identsed välja. 
See on tõsi ka selle plug-i puhul, mis on nikerdatud sarvest ning luust. Plug-i struktuur, mis on kontaktis nahaga, on sarvest, sel ajal kui sees olev kaunistus on luust. Selleks, et see ehe oleks tõeliselt ekstra, on luust kaunistus eriti detailselt viimistletud. Selle keskel on kolm puulehte, mis on kujult kolmnurksed ning koos moodustavad suurema kolmnurga. See kolmnurk ulatub veidi ettepoole, luues 3D efekti, mil kolmnurga taha on ornamendina nikerdatud lille meenutav motiiv.
Lisaks lasevad orgaanilised materjalid nahal loomulikult hingata. Erinevalt teistest materjalidest (nt. metall, akrüül), sarvega ei kimbuta sind lõhnamured ning su venitus tunneb ennast tervemana. Sarve ja luu kaal on ülimalt väike, mille poolest see sarnaneb suuresti akrüüliga.
Teisisõnu, sa saad endale tunneli, mis üllatab sind oma detailirohkuse poolest, lahendab su lõhnamuresid, on kergekaaluline ning mugav igapäevasel kandmisel ja omab ülimalt viimistletud väljanägemist. Seega on aeg poputada oma venitus värske hingetõmbega, kasutades seda unikaalset plug-i. Telli see juba praegu! 

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!