25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Septum neet liblikakujulise keerudisainiga

7,90 €
Laos

Noh, ütleme nii, kas tegu on liblikaga või segase kujundiga - otsustad sina. Meie arvame, et see kivikestest osa meenutab pigem liblika keha ja keerud on putuka tiibadeks. See on loomulikult sinu kujutlusvõime otsustada, millega on tegu selle septum ehte puhul. Sõltumata sellest, mis lõppotsusele sa jõuad, sa pead tõdema, et tegu on ülimalt ilusa ehtega, mille sümmeetriline kujundus sobib ideaalselt septum neediks.
Ehe avaneb ülevalt - üks otstest peab needistusest läbi minema. Üks otstest peab olema liblika tiivast eemale väänatud, mille tõttu hakkab kogu ehe meenutama veidi painutatud ringi. Nii sa ei kahjusta ehet, mis oleks kindlasti juhtunud, kui sa oleks rõnga otsi üksteisest eemale tirinud. Ehe on messingist, seega seda ei ole raske avada ega sulgeda, kuigi see võib esialgu nõuda veidi harjutamist.
Messingi peale on kantud pealiskiht, tänu millele on saadaval kaks värvivalikut: metaljalt särav ja punakas kuld. Metaljas mudel on kaetud roodiumiga, sel ajal kui teine - ehtsa punase kullaga. Loomulikult värvi valik on vaid sinu maitse otsustada.
Detailid
NimiSeptum neet liblikakujulise keerudisainiga
SKUNose-169
Needivarda läbimõõt1.2 mm.
Kinnituse liikPainutatav
TüüpSeptum rõngasneet
AsetusSeptum
Rõnga diameeter10 mm.
MaterjalMessing
Kas toode on liimitud? Ja
Katte tüüpStandard kate
Ühikute arv1 tk
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Septum neet liblikakujulise keerudisainiga
Sinu hinnang
Septum neet liblikakujulise keerudisainiga