BODYMOD JÕULUKALENDER

Uus pakkumine iga päev

100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Septum neet liblikakujulise keerudisainiga

SKU: Nose-169

Needivarda läbimõõt: 1.2 mm.

Kinnituse liik: Painutatav

Tüüp: Septum rõngasneet

Asetus: Septum

Rõnga diameeter: 10 mm.

Materjal: Messing

Kas toode on liimitud? : Ja

Kõrgus: 15 mm.

Katte tüüp: Standard kate

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Liblikas

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
Noh, ütleme nii, kas tegu on liblikaga või segase kujundiga - otsustad sina. Meie arvame, et see kivikestest osa meenutab pigem liblika keha ja keerud on putuka tiibadeks. See on loomulikult sinu kujutlusvõime otsustada, millega on tegu selle septum ehte puhul. Sõltumata sellest, mis lõppotsusele sa jõuad, sa pead tõdema, et tegu on ülimalt ilusa ehtega, mille sümmeetriline kujundus sobib ideaalselt septum neediks.
Ehe avaneb ülevalt - üks otstest peab needistusest läbi minema. Üks otstest peab olema liblika tiivast eemale väänatud, mille tõttu hakkab kogu ehe meenutama veidi painutatud ringi. Nii sa ei kahjusta ehet, mis oleks kindlasti juhtunud, kui sa oleks rõnga otsi üksteisest eemale tirinud. Ehe on messingist, seega seda ei ole raske avada ega sulgeda, kuigi see võib esialgu nõuda veidi harjutamist.
Messingi peale on kantud pealiskiht, tänu millele on saadaval kaks värvivalikut: metaljalt särav ja punakas kuld. Metaljas mudel on kaetud roodiumiga, sel ajal kui teine - ehtsa punase kullaga. Loomulikult värvi valik on vaid sinu maitse otsustada.

Arvustused

0

5.001 hinnangut

  • Rating

    0

    Üli nunnu!

    Tellisin selle needi, et kanda piduliku riietusega, aga tegelikult on see üli sobilik igapäevaseks kandmiseks. See on vist kõige lihtsama kinnitusega neet, mida kandnud olen. Püsib ilusti ninas ka. Väga ilus!!!!

    Written by