100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 16.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: "Starter kit" komplekt venitamiseks

SKU: Stretching-Kit-Basic

Kinnituse liik: O-kujuline fiksaatorrõngas

Tüüp: Venitajate komplekt

Asetus: Stretching

Venitaja diameeter: Erinevate suurustega komplekt

Värvus: Must

Ühikute arv: 36 tk

Kirjeldus

Kui soovid alustada kõrvade venitamist või suurendamist, on meil sulle vapustav pakkumine. See on täielik komplekt, millega saad alustada kõrvaaukude venitamist, koos kõigega, mida vajad protsessi käigus. Kui alustad venitamist, pead alustama koonusneediga, mis on veidi suurem kui tavaline augustus. Kui su augustus kohaneb uue gabariidiga, pead hakkama kasutama uut koonust, mis on veidi paksem. Võid seda protsessi aeglaselt jätkata, kuni jõuad soovitud läbimõõduni. See komplekt sisaldab koonusneete 1,6 mm kuni 10 mm.

Selles komplektis olevad koonused on mustad ja valmistatud akrüülist. Mõned inimesed eelistavad kanda koonusneete oma augustamisel, kuna need venivad, kuid teised arvavad, et neid ei ole väga mugav iga päev kanda. 

Sellisel juhul ei pea sa muretsema, sest selles komplektis on igas suuruses kaks tunnelit, mida saad kanda, kui olete piercingut piisavalt koonusneediga venitanud. Ühesõnaga, tunneleid saab kanda puhkeperioodil.

See komplekt sisaldab kokku 16 tunnelit, kaks igas 8 erinevas suuruses. Need tunnelid on mustad, kuid valmistatud kirurgilisest terasest. Neil on lihtne disain ja neid on kerge kanda. Neil on ka elastsest kummist o-rõngas, mis takistab nende välja kukkumist.

Peale koonuste ja tunnelite sisaldab see komplekt ka venitusjärgse hoolduse tooteid, mida pead protsessi ajal kasutama. Ühest küljest sisaldab see 10 ühikut määrdeainet sinu venituste jaoks. Kui sa otsustad augustust veel ühe suuruse võrra venitada, peaksid sa avama ühe selle kotikese ja kandma seda geeli oma augustusele ja koonusele, mida sa kasutad. Nii teed protsessi palju mugavamaks.

Teisest küljest, kui sa tunned, et sinu augustus muutub haisevaks, ära muretse, see on üsna tavaline. Sellepärast on selles komplektis ka Smelly Gelly, mis on suurepärane toode ebameeldiva lõhna eemaldamiseks. Smelly Gelly on väga vastupidav toode, nii et saad seda kasutada pikka aega.

Lõpetuseks, see komplekt sisaldab ka jojobaõli, mis on suurepärane toode venituste jaoks. Jojobaõli on antiseptilise toimega, seega on seda eriti soovitatav kasutada venitatud augustuste puhul, kus esineb punetust, valu või ärritust. 

Kokkuvõttes sisaldab see komplekt venitamisega alustajatele:

 • 8 musta akrüülkoonust ja 8 paari (16 tükki) tunneleid kirurgilisest terasest o-rõngastega, järgnevates suurustes: 1,6 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm.
 • 10 ühikut määrdeainet venituste jaoks
 • 1 tk Smelly Gelly
 • 1 tk jojobaõli

Kõik need 36 toodet on ühes komplektis, seega on sul olemas kõik, mida vajad, et alustada venitamist või aukude suurendamist.

Arvustused

5.05 hinnangut

 • Rating

  Päris kiiresti sain tellimuse kätte

  Sain oma tellimuse päev peale tellimist kätte. Tooted on hea kvaliteediga. Tellin ise veel ja soovitan teistele ka.

  Written by

 • Rating

  Lihtne tellida ja kirelt sain kätte

  Mina jäin teenindusega rahule. Pole viimane kord kui siit tellin

  Written by

 • Rating

  Super kit

  Selles pakis on nüüd küll kõik vajalik olemas, kasutan ise ka just seda, et oma kõrva venitada. Tunneleid on mugav kanda ja üleüldse hea komplekt :)

  Written by

 • Rating

  Super hea

  Seal on kõik olemas, mis vaja läheb

  Written by

 • Rating

  Väga lahe

  See starterkit on mega hea, kõik mis vaja on sees. Mul oli isegi üks 2mm suurune ekstra seal sees :P hahaha aga ega ma seda pahaks ei pane

  Written by