25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

"Starter kit" komplekt venitamiseks

Laost otsas

Kui soovid alustada kõrvade venitamist või suurendamist, on meil sulle vapustav pakkumine. See on täielik komplekt, millega saad alustada kõrvaaukude venitamist, koos kõigega, mida vajad protsessi käigus. Kui alustad venitamist, pead alustama koonusneediga, mis on veidi suurem kui tavaline augustus. Kui su augustus kohaneb uue gabariidiga, pead hakkama kasutama uut koonust, mis on veidi paksem. Võid seda protsessi aeglaselt jätkata, kuni jõuad soovitud läbimõõduni. See komplekt sisaldab koonusneete 1,6 mm kuni 10 mm.

Selles komplektis olevad koonused on mustad ja valmistatud akrüülist. Mõned inimesed eelistavad kanda koonusneete oma augustamisel, kuna need venivad, kuid teised arvavad, et neid ei ole väga mugav iga päev kanda. 

Sellisel juhul ei pea sa muretsema, sest selles komplektis on igas suuruses kaks tunnelit, mida saad kanda, kui olete piercingut piisavalt koonusneediga venitanud. Ühesõnaga, tunneleid saab kanda puhkeperioodil.

See komplekt sisaldab kokku 16 tunnelit, kaks igas 8 erinevas suuruses. Need tunnelid on mustad, kuid valmistatud kirurgilisest terasest. Neil on lihtne disain ja neid on kerge kanda. Neil on ka elastsest kummist o-rõngas, mis takistab nende välja kukkumist.

Peale koonuste ja tunnelite sisaldab see komplekt ka venitusjärgse hoolduse tooteid, mida pead protsessi ajal kasutama. Ühest küljest sisaldab see 10 ühikut määrdeainet sinu venituste jaoks. Kui sa otsustad augustust veel ühe suuruse võrra venitada, peaksid sa avama ühe selle kotikese ja kandma seda geeli oma augustusele ja koonusele, mida sa kasutad. Nii teed protsessi palju mugavamaks.

Teisest küljest, kui sa tunned, et sinu augustus muutub haisevaks, ära muretse, see on üsna tavaline. Sellepärast on selles komplektis ka Smelly Gelly, mis on suurepärane toode ebameeldiva lõhna eemaldamiseks. Smelly Gelly on väga vastupidav toode, nii et saad seda kasutada pikka aega.

Lõpetuseks, see komplekt sisaldab ka jojobaõli, mis on suurepärane toode venituste jaoks. Jojobaõli on antiseptilise toimega, seega on seda eriti soovitatav kasutada venitatud augustuste puhul, kus esineb punetust, valu või ärritust. 

Kokkuvõttes sisaldab see komplekt venitamisega alustajatele:

  • 8 musta akrüülkoonust ja 8 paari (16 tükki) tunneleid kirurgilisest terasest o-rõngastega, järgnevates suurustes: 1,6 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm.
  • 10 ühikut määrdeainet venituste jaoks
  • 1 tk Smelly Gelly
  • 1 tk jojobaõli

Kõik need 36 toodet on ühes komplektis, seega on sul olemas kõik, mida vajad, et alustada venitamist või aukude suurendamist.

Detailid
Nimi"Starter kit" komplekt venitamiseks
SKUStretching-Kit-Basic
Kinnituse liikO-kujuline fiksaatorrõngas
TüüpVenitajate komplekt
Venitaja diameeterErinevate suurustega komplekt
VärvusMust
Ühikute arv36 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:"Starter kit" komplekt venitamiseks
Sinu hinnang