BODYMOD JÕULUKALENDER

Uus pakkumine iga päev

"Starter kit" komplekt venitamiseks

100
Välja müüdud
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: "Starter kit" komplekt venitamiseks

SKU: Stretching-Kit-Basic

Kinnituse liik: O-kujuline fiksaatorrõngas

Tüüp: Venitajate komplekt

Venitaja diameeter: Erinevate suurustega komplekt

Värvus: Must

Ühikute arv: 36 tk

Kirjeldus

Kui soovid alustada kõrvade venitamist või suurendamist, on meil sulle vapustav pakkumine. See on täielik komplekt, millega saad alustada kõrvaaukude venitamist, koos kõigega, mida vajad protsessi käigus. Kui alustad venitamist, pead alustama koonusneediga, mis on veidi suurem kui tavaline augustus. Kui su augustus kohaneb uue gabariidiga, pead hakkama kasutama uut koonust, mis on veidi paksem. Võid seda protsessi aeglaselt jätkata, kuni jõuad soovitud läbimõõduni. See komplekt sisaldab koonusneete 1,6 mm kuni 10 mm.

Selles komplektis olevad koonused on mustad ja valmistatud akrüülist. Mõned inimesed eelistavad kanda koonusneete oma augustamisel, kuna need venivad, kuid teised arvavad, et neid ei ole väga mugav iga päev kanda. 

Sellisel juhul ei pea sa muretsema, sest selles komplektis on igas suuruses kaks tunnelit, mida saad kanda, kui olete piercingut piisavalt koonusneediga venitanud. Ühesõnaga, tunneleid saab kanda puhkeperioodil.

See komplekt sisaldab kokku 16 tunnelit, kaks igas 8 erinevas suuruses. Need tunnelid on mustad, kuid valmistatud kirurgilisest terasest. Neil on lihtne disain ja neid on kerge kanda. Neil on ka elastsest kummist o-rõngas, mis takistab nende välja kukkumist.

Peale koonuste ja tunnelite sisaldab see komplekt ka venitusjärgse hoolduse tooteid, mida pead protsessi ajal kasutama. Ühest küljest sisaldab see 10 ühikut määrdeainet sinu venituste jaoks. Kui sa otsustad augustust veel ühe suuruse võrra venitada, peaksid sa avama ühe selle kotikese ja kandma seda geeli oma augustusele ja koonusele, mida sa kasutad. Nii teed protsessi palju mugavamaks.

Teisest küljest, kui sa tunned, et sinu augustus muutub haisevaks, ära muretse, see on üsna tavaline. Sellepärast on selles komplektis ka Smelly Gelly, mis on suurepärane toode ebameeldiva lõhna eemaldamiseks. Smelly Gelly on väga vastupidav toode, nii et saad seda kasutada pikka aega.

Lõpetuseks, see komplekt sisaldab ka jojobaõli, mis on suurepärane toode venituste jaoks. Jojobaõli on antiseptilise toimega, seega on seda eriti soovitatav kasutada venitatud augustuste puhul, kus esineb punetust, valu või ärritust. 

Kokkuvõttes sisaldab see komplekt venitamisega alustajatele:

 • 8 musta akrüülkoonust ja 8 paari (16 tükki) tunneleid kirurgilisest terasest o-rõngastega, järgnevates suurustes: 1,6 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm.
 • 10 ühikut määrdeainet venituste jaoks
 • 1 tk Smelly Gelly
 • 1 tk jojobaõli

Kõik need 36 toodet on ühes komplektis, seega on sul olemas kõik, mida vajad, et alustada venitamist või aukude suurendamist.

Arvustused

0

5.0057 hinnangut

 • Rating

  0

  Fantastisk som startskit

  Super tilfreds med pakken indtil nu, nemme at bruge og ok kvalitet. Alt i alt en super god pakke som start. :-)

  Written by

 • Rating

  0

  Ļoti ātra piegāde

  Pasūtījums atnāca nedēļas laikā. Produkts atbilst visām manām cerībām. Varu ieteikt pirkt šajā veikalā

  Written by

 • Rating

  0

  Labs komplekts

  Tas ir ļoti labs starta komplekts visiem tiem, kas vēlas nodarboties ar stiepšanu. Es arī pasūtīju sev tādu un pastāvīgi izmantoju to. Visām rotaslietām ir lieliska kvalitāte:)

  Written by

 • Rating

  0

  Vienkāršs pasūtījums un ātra piegāde

  Labas kvalitātes rotaslietu komplekts, labs serviss :-) Noteikti pasūtīšu vēlreiz!

  Written by

 • Rating

  0

  Super sada

  Fantastická souprava pro začátečníky, je to moje první sada. :-) Tunely jsou velmi pohodlné a celá sada je velmi kvalitní :)

  Written by

 • Rating

  0

  Výborný nákup

  Produkt je takový, jak je popsaný, výborný nákup :-) Není to naposledy, co nakupuji na tomto e-shopu.

  Written by