25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Südamekujuline plug ahhaat kivist

8,90 €
Laos

Väga ilus plug, mis on toodetud punasest ahhaadist. Ahhaat on üks kristalli liikidest, mida tuntakse samuti punase jaspise nime all. Selle ehte puhul on antud punakaspruuni kivimit lõigatud ümarate äärtega südame kujuliseks, et seda oleks mugav kõrvas kanda. See südame kujuline plug on saadaval suurustes vahemiks 6mm kuni 16mm diameetris.
Vaatamata sellele, et selle poolvääriskivi primaarseks värviks on punane, selle struktuuris võivad esineda muu värvitooniga teisest mineraalist "sooned". Näiteks nad võivad meenutada jooni või triipe, mis on üldises punases värvis selgelt nähtavad - nad erinevad ehtelt ehtele, kuna tegu on loodusliku materjaliga. Kui sa peaks tellima kaks südame kujulist plug-i, siis me teeme kõik endast sõltuva, et sa saaks omavahel kõige sarnasemad ehted. Samas, teatud erinevused jäävad alati sisse, kuna iga plug on tõeliselt unikaalne ja kahte identset lihtsalt ei ole olemas.
Punane ahhaat on poolvääriskivi, mis kuulub kristallide hulka. See koosneb erinevatest kvartsiosakestest ning selle punane värv tuleneb rauaoksiidist. Usutakse, et punane ahhaattugevdab füüsilist tervist ning parandab mälu ja und. See on väga maalähedane kivi, mis soodustab rahu, kindlustunnet, julgust ning jõudu.
Detailid
NimiSüdamekujuline plug ahhaat kivist
SKUPlug-109
TüüpPlug
MaterjalKivi
Sügavus13 mm.
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Südamekujuline plug ahhaat kivist
Sinu hinnang
Südamekujuline plug ahhaat kivist