BODYMOD JÕULUKALENDER

Uus pakkumine iga päev

100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Südamekujuline plug ahhaat kivist

SKU: Plug-109

Tüüp: Plug

Materjal: Kivi

Sügavus: 13 mm.

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Süda

Kirjeldus
Väga ilus plug, mis on toodetud punasest ahhaadist. Ahhaat on üks kristalli liikidest, mida tuntakse samuti punase jaspise nime all. Selle ehte puhul on antud punakaspruuni kivimit lõigatud ümarate äärtega südame kujuliseks, et seda oleks mugav kõrvas kanda. See südame kujuline plug on saadaval suurustes vahemiks 6mm kuni 16mm diameetris.
Vaatamata sellele, et selle poolvääriskivi primaarseks värviks on punane, selle struktuuris võivad esineda muu värvitooniga teisest mineraalist "sooned". Näiteks nad võivad meenutada jooni või triipe, mis on üldises punases värvis selgelt nähtavad - nad erinevad ehtelt ehtele, kuna tegu on loodusliku materjaliga. Kui sa peaks tellima kaks südame kujulist plug-i, siis me teeme kõik endast sõltuva, et sa saaks omavahel kõige sarnasemad ehted. Samas, teatud erinevused jäävad alati sisse, kuna iga plug on tõeliselt unikaalne ja kahte identset lihtsalt ei ole olemas.
Punane ahhaat on poolvääriskivi, mis kuulub kristallide hulka. See koosneb erinevatest kvartsiosakestest ning selle punane värv tuleneb rauaoksiidist. Usutakse, et punane ahhaattugevdab füüsilist tervist ning parandab mälu ja und. See on väga maalähedane kivi, mis soodustab rahu, kindlustunnet, julgust ning jõudu.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!