BODYMOD JÕULUKALENDER

Uus pakkumine iga päev

100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

loader

Kirjeldus
Hangi endale see superkena, ulakas ja stiilne nibuneet, mis on samal ajal nii kõrge kvaliteediga kui ka elegantne. Ehe on kujunduse poolest ülimalt kaunis ning on seega ideaalne ehtimaks sinu kõige intiimsemat kohta nibuneedina. Needivarras, mis läbistab nibu, on 19mm pikk ning selle mõlemas otsas on klassikalised kuulid. Ehte keskel olev ava, mille keskel on aukohal sinu nibu, on 14mm diameetris.
Nibuehtel on kaunis muster, mis koosneb keerdudest ja südametest, mis annab talle veidi vanamoelise hõngu. Kujundus on täiesti sümmeetriline, mis tähendab, et kolm südamekest asuvad üksteisest samal kaugusel.
Sa saad vabalt valida kolme erineva ning ülimalt ilusa värvi vahel. Kui sa soovid jääda tuttava ning juba proovitud juurde, siis metaljalt särav mudel on tõenäoliselt just sinu jaoks mõeldud. See on nii klassikaline kui ka aegumatu ning sobib iga tujuga kokku. Samas, kui sa tahad veidi naiselikumalt lähenemist, siis mõtle sellele, et valida kullakarva või punase kulla värvi mudeli - tänu kooslusele keerdudega on ehe naiselikult šarmikas ning kiirgab sooja sära.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!