25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...
%

Suure kivi ja o-rõngaga plug

6,32 € Alates 7,90 €
Laos

Kas sa oled juba jõudnud ühele poole oma kõrva venitamisega ning igatsed ühte klassikalist ehet, millel oleks veidi blingi nagu tavalistel kõrvarõngastel? Siis meil on olemas just sinu jaoks ideaalne ehe. Plug-il on ainult üks äär - see, millel kivi on - veidi etteulatuv. Teisest otsast on ehe kinnituseks üks O-kujuline fiksaatorrõngas, mille tõttu on seda plug-i eriti lihtne sisse panna ja ära võtta.
Kivi, mis kaunistab ehte väliskülge on faasitud, seega see peegeldab valgust ükskõik, mis nurga alt see talle peale ei langeks. Nii see ehe särab siis, kui sa seda kannad, kuna su keha on pidevas liikumises.
Sõltumata sellest, kas sa oled mees või naine, sobib see tunnel sulle kandmiseks. See on saadaval mitmes erinevas värvis: valge kiviga mudel sobib mõlemale soole, sel ajal kui teised kaks on veidi rohkem naiselikumad / mehelikumad. Samas, kanda sa võid ükskõik millist mudelit, kui see kõnetab sind, sobib kokku su iseloomu ja temperamendiga. Lase aga käia!
Kivikest hoiavad paigal neli väikest n.ö. kätt. Seega kivi ei püsi ühes paigas tänu liimile - see saab veidi oma kinnitusseadme sees liikuda. Selle eeliseks on see, et sa võid seda plug-i rahulikult kanda vannis käimise ajal kartmata, et liim peaks kuuma vee tõttu lahti tulema.
Nii, nagu sai juba varasemalt öeldud, ehte taga on O-kujuline fiksaatorrõngas, mida on lihtne ära võtta. Kui see on tehtud, lihtsalt pista plug eestpoolt venitusest läbi ja pane rõngas taha tagasi. Nii sa ei kahjusta üleliia oma kõrva.
Detailid
NimiSuure kivi ja o-rõngaga plug
SKUPlug-158
Kinnituse liikO-kujuline fiksaatorrõngas
TüüpPlug
MaterjalKirurgiline teras
SügavusVarieerub
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Suure kivi ja o-rõngaga plug
Sinu hinnang
Suure kivi ja o-rõngaga plug