OSTA ROHKEM, SÄÄSTA ROHKEM

15% alla kui ostad 40€ või rohkema eest

Suure kivi ja o-rõngaga plug

Kivi värvus:

Läbipaistev
Roosa

Valige suurus

Venitaja diameeter:

3 mm.5 mm.6 mm.8 mm.10 mm.16 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Suure kivi ja o-rõngaga plug

SKU: Plug-158

Kinnituse liik: O-kujuline fiksaatorrõngas

Tüüp: Plug

Materjal: Kirurgiline teras

Värvus: Hõbe

Sügavus: Varieerub

Ühikute arv: 1 tk

Kirjeldus
Kas sa oled juba jõudnud ühele poole oma kõrva venitamisega ning igatsed ühte klassikalist ehet, millel oleks veidi blingi nagu tavalistel kõrvarõngastel? Siis meil on olemas just sinu jaoks ideaalne ehe. Plug-il on ainult üks äär - see, millel kivi on - veidi etteulatuv. Teisest otsast on ehe kinnituseks üks O-kujuline fiksaatorrõngas, mille tõttu on seda plug-i eriti lihtne sisse panna ja ära võtta.
Kivi, mis kaunistab ehte väliskülge on faasitud, seega see peegeldab valgust ükskõik, mis nurga alt see talle peale ei langeks. Nii see ehe särab siis, kui sa seda kannad, kuna su keha on pidevas liikumises.
Sõltumata sellest, kas sa oled mees või naine, sobib see tunnel sulle kandmiseks. See on saadaval mitmes erinevas värvis: valge kiviga mudel sobib mõlemale soole, sel ajal kui teised kaks on veidi rohkem naiselikumad / mehelikumad. Samas, kanda sa võid ükskõik millist mudelit, kui see kõnetab sind, sobib kokku su iseloomu ja temperamendiga. Lase aga käia!
Kivikest hoiavad paigal neli väikest n.ö. kätt. Seega kivi ei püsi ühes paigas tänu liimile - see saab veidi oma kinnitusseadme sees liikuda. Selle eeliseks on see, et sa võid seda plug-i rahulikult kanda vannis käimise ajal kartmata, et liim peaks kuuma vee tõttu lahti tulema.
Nii, nagu sai juba varasemalt öeldud, ehte taga on O-kujuline fiksaatorrõngas, mida on lihtne ära võtta. Kui see on tehtud, lihtsalt pista plug eestpoolt venitusest läbi ja pane rõngas taha tagasi. Nii sa ei kahjusta üleliia oma kõrva.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!