ÜLLATUS SOODUSTUS

Lisa oma ostukorvi ja avasta oma soodustus kassas

Värvipritsme efektiga tunnel

Värvus:

Lilla

Valige suurus

Venitaja diameeter:

5 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Name: Värvipritsme efektiga tunnel

SKU: Tunnel-111

Tüüp: Tunnel

Materjal: Kirurgiline teras

Sügavus: 12 mm.

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Pritse

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
Üks tõeliselt kaunis ning tõeliselt klassikaline kirurgilisest terasest tunnel, millel on teistsugune ning unikaalne disain. See tunnel on ülimalt lihtne ning praktiline, omades väljaulatuvaid ääri, mille tõttu see püsib paigal ilma O-kujulisi rõngaid vms, mis ehet paigal hoiaks. 
Ehe on saadaval kahes erinevas värvis, mille vahel sa saad ise vabalt valida, toetudes oma eelistustele ning maistele. Üks mudel on must, millele on lisatud hõbedased värvipritsmed, mis paiknevad juhuslikult mustal taustal. Teine mudel on värvikirevam, seda kaunistab suur hulk valgeid, roosasid ja siniseid värvipritsmeid, mis kõik koos loovad pigem lillaka mulje. See on väga kena tunnel, mille värvid sobivad üksteisega kokku väga hästi, seega, kui sulle meeldivad värvirohked ehted, siis see on just sulle mõeldud. Sa võid samuti visata pilk peale meie teisele mudelile, mis on samuti värvipritsmetega kaunistatud ning millel on keermestatud tagaosa
 Sõltumata sellest, mis värvivariandi sa valid, sa saad tellida selle tunneli paljudes erinevates suurustes, alates 3mm kuni 25mm diameetris. Sa lihtsalt valid sinu lemmikvärvi ning suuruse tellimiseks ning me saadame sulle selle meie superkiire tarnega.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!