BODYMOD JÕULUKALENDER

Uus pakkumine iga päev

100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Vesiroosi kujuline plug oranži kiviga

SKU: Plug-143

Kinnituse liik: Väliskeermega

Tüüp: Plug

Materjal: Kirurgiline teras

Sügavus: 10 mm.

Kas toode on liimitud? : Ja

Katte tüüp: Anodeeritud

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lootoslill

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
Siit sa leiad absoluutselt hullumeelselt kaunist plug-i, mis on väärt tõelisi kuningaid ja kuningannasid tänu oma muljetavaldava ja detailirohke disainile. Plug on ehitud suure ja kauni kiviga, mille soe oraanž toon meenutab merivaiku. Kivike on faasitud, mille tõttu ta peegeldab valgust peaaegu iga nurga alt.
Samas, see kaunis, soojalt helendav kivi on kõigest suurema vesiroosi kujutise keskosaks. Lilleõie välimiseks ääreks on kaunis kuldset värvi raam, mis ümbritseb muljetavaldavat kivikest. Muster on nii kaunis kui ka detailne, mille tõttu ta sobib ideaalselt kokku ülejäänud ehte disainiga.
See kuldset värvi plug on varustatud keermestatud tagaosaga, mida on võimalik nii peale kui ka pealt ära keerata - tänu sellele on ehte kõrva panemine eriti lihtne. Plug on saadaval suurustes vahemikus 5mm kuni 16mm diameetris. Loomulikult, mida suurem on plug, seda detailsem ning kaunim on tasutal olev lootusõis. Samas tasub mainida, et see plug on väga kena kõikides suurustes, seega kui sa otsid midagi täiesti omapärast, kuid samal ajal ka muljetavaldavat, siis see plug on kindlasti heaks valikuks.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!