Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Võlts nibuneet tiivakestega

SKU: Fake-152

Kinnituse liik: Klõpsuga

Tüüp: Võltsneet

Asetus: Septum

Rõnga diameeter: 8 mm.

Materjal: Messing

Katte tüüp: Standard kate

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Tiib

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
Kui sa armastad nibuneete, kuid ei taha astuda viimast otsustavat sammu ja lasta oma nibud augustada, siis see võlts nibuneet võib anda sulle võimaluse näha, kuidas su neet hakkab välja nägema. Võib olla see inspireerib sind needistust lõpuks ära tegema. Siin olev võlts nibuneet ei vaja eelnevalt tehtud nibuauku.
Ehe koosneb rõngast, mis on ühest otsast avatud (s.t. vahega). Rõnga mõlemad otsad on varustatud ümarate kuulidega, mis kaitsevad sinu nibu õrna nahka. Ehe jääb ümbritsema nibu ning kerge pigistusega tagajärjel, voila!, sinul on nüüd olemas kaunis nibuneet.
Aga loomulikult sa ei saa endale lihtsalt ühe tavalise rõnga, oh ei, sina saad tunda end kauni linnuna piltlikult öeldes. Mitte ainult sul on võimalus valida kas sa tahad nibuneedistust või mitte, sa samuti saad ehtida väikeste ning armsate tiivakestega mõlemad nibu küljel. Väiksed tiivad on väga detailirohked -  viimaseid rõhutavad tumedama värviga, mis lisab needile veidi viimistlust juurde.
Selle rõnga sisemiseks diameetriks on 8mm, kuid seda on võimalik ka vastavalt sinu vajadustele kohandada - sa saad rõnga kas tugevamalt väiksemaks pigistada või vastupidi, veidi laiemaks tõmmata. Pole ühtki vabandatavat põhjust, miks seda kaunist tiibadega võlts nibuneeti mitte kanda senikaua, kuni sa päris nibuneedistuse endale ära teed.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!