OSTA 2, MAKSA 1 EEST

25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Võlts nibuneet tiivakestega

4,90 €
Laos

Kui sa armastad nibuneete, kuid ei taha astuda viimast otsustavat sammu ja lasta oma nibud augustada, siis see võlts nibuneet võib anda sulle võimaluse näha, kuidas su neet hakkab välja nägema. Võib olla see inspireerib sind needistust lõpuks ära tegema. Siin olev võlts nibuneet ei vaja eelnevalt tehtud nibuauku.
Ehe koosneb rõngast, mis on ühest otsast avatud (s.t. vahega). Rõnga mõlemad otsad on varustatud ümarate kuulidega, mis kaitsevad sinu nibu õrna nahka. Ehe jääb ümbritsema nibu ning kerge pigistusega tagajärjel, voila!, sinul on nüüd olemas kaunis nibuneet.
Aga loomulikult sa ei saa endale lihtsalt ühe tavalise rõnga, oh ei, sina saad tunda end kauni linnuna piltlikult öeldes. Mitte ainult sul on võimalus valida kas sa tahad nibuneedistust või mitte, sa samuti saad ehtida väikeste ning armsate tiivakestega mõlemad nibu küljel. Väiksed tiivad on väga detailirohked -  viimaseid rõhutavad tumedama värviga, mis lisab needile veidi viimistlust juurde.
Selle rõnga sisemiseks diameetriks on 8mm, kuid seda on võimalik ka vastavalt sinu vajadustele kohandada - sa saad rõnga kas tugevamalt väiksemaks pigistada või vastupidi, veidi laiemaks tõmmata. Pole ühtki vabandatavat põhjust, miks seda kaunist tiibadega võlts nibuneeti mitte kanda senikaua, kuni sa päris nibuneedistuse endale ära teed.
Detailid
NimiVõlts nibuneet tiivakestega
SKUFake-152
Kinnituse liikKlõpsuga
TüüpVõltsneet
AsetusSeptum
Rõnga diameeter8 mm.
MaterjalMessing
Katte tüüpStandard kate
Ühikute arv1 tk
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Võlts nibuneet tiivakestega
Sinu hinnang
Võlts nibuneet tiivakestega