Võlts rõngasneet

50% ALLA iga 2ne neet kassas!

18h 8m 6s

Värvus:

HematiitMustKuldHõbePunane kuld
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Võlts rõngasneet

SKU: Fake-33

Needivarda läbimõõt: 1.6 mm.

Kinnituse liik: Klõpsuga

Tüüp: Võltsneet

Rõnga diameeter: 10 mm.

Materjal: Kirurgiline teras

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
Otsteta needirõngas on üheks populaarseimaks tooteks needimaailmas. Meie soovime anda sulle võimaluse kanda sellist tüüpi ehet, ilma et sa peaks augustamise protsessi kannatama. Rõngas on heas suuruses - mitte liialt suur ega ülearu väike -, mida võib kasutada paljudes erinevates kohtades. Näiteks, sa võid seda kanda ninas, kõrvas või huules - ainult sinu kujutlusvõime seab piire sellele, mis kehaosas kanda seda võlts rõngast.
See rõngas avaneb tänu väiksele liugurile (slider), mida on võimalik tagasi libistada, et paigaldada rõngas just sinna, kus sa seda kanda soovid. Sa lihtsalt liigutad ühte rõnga osa tahapoole koos väikse kettaga, mida on rõnga ülemises osas ilusti näha. Kui sa liikuvat osa lahti lased, siis ketas läheb tagasi algasendisse senikaua, kuni ta mingi tõkke vastu peatub. Seeläbi sulgub rõngas sinu kõrva, huule või ükskõik, mis muu koha ümber.
Kui ehe on õigesti paigutatud, siis väikest ketast ei ole näha, kuni see jääb kas kõrvalesta taha, ninasõõrme sisse või kus iganes sa seda ei kannaks. See on kerge, lihtne ning muga ja usu meid, mitte keegi ei saa aru, et sinu neet ei ole päris.
Rõngas on saadaval erinevates värvides: metaljas, must, roosa, hematiit ja kuldne. Sa saad valida sobiva suuruse üleval olevate variantide hulgast. Pane tähele, et roosa mudeli diameetriks on 12mm.
Kui sa oled hull võltsneetide järgi, siis sa võid tellida endale komplekti kaheksa võltsneediga, kõik erinevad mudelid, superhinnaga. 

Arvustused

4.513 hinnangut

 • Rating

  Väga ilus :D

  See oli hea võimalus avastada, kas mulle sobiks snakebite needid Alguses tunduvad veidi suured, aga sellega harjub ära. Mina kannan neid juba pikka aega :)

  Written by

 • Rating

  Lahe aga

  Näeb hea välja aga üle mitme tunni korraga ei kannaks. Natuke tugevalt surub nahale ja jätab pisikese märgi endast natukeseks ajaks. Aga ilu nõuab ohvreid :D

  Written by

 • Rating

  Lihtsalt suurepärane

  Ma arvan, et see on päris hea. Hinna ja kvaliteedi vahe on ok. Septum nina seinale see ei sobi, pigem vaheseinale, septum neediks, sest see on pisut suur.

  Written by

 • Rating

  Soovitan :D

  See näeb pärs realistlik välja :D saab palju nalja teha :D mina üllatasin küll tesi.

  Written by

 • Rating

  lahe

  Lihtsalt suurepärane

  Written by

 • Rating

  Super hea

  See rõngas on päris hea ja ilus. Saan soovitada

  Written by