25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Võlts rõngasneet

2,90 €
Laos

Otsteta needirõngad on üheks populaarseimaks tooteks needimaailmas. Meie soovime anda sulle võimaluse kanda sellist tüüpi ehet, ilma et sa peaks augustamise protsessi kannatama. Rõngas on heas suuruses - mitte liialt suur ega ülearu väike -, mida võib kasutada paljudes erinevates kohtades. Näiteks, sa võid seda kanda ninas, kõrvas või huules - ainult sinu kujutlusvõime seab piire sellele, mis kehaosas kanda seda võlts rõngast.
See rõngas avaneb tänu väiksele liugurile (slider), mida on võimalik tagasi libistada, et paigaldada rõngas just sinna, kus sa seda kanda soovid. Sa lihtsalt liigutad ühte rõnga osa tahapoole koos väikse kettaga, mida on rõnga ülemises osas ilusti näha. Kui sa liikuvat osa lahti lased, siis ketas läheb tagasi algasendisse senikaua, kuni ta mingi tõkke vastu peatub. Seeläbi sulgub rõngas sinu kõrva, huule või ükskõik, mis muu koha ümber.
Kui ehe on õigesti paigutatud, siis väikest ketast ei ole näha, kuni see jääb kas kõrvalesta taha, ninasõõrme sisse või kus iganes sa seda ei kannaks. See on kerge, lihtne ning muga ja usu meid, mitte keegi ei saa aru, et sinu neet ei ole päris.
Rõngas on saadaval erinevates värvides: metaljas, must, roosa, hematiit ja kuldne. Sa saad valida sobiva suuruse üleval olevate variantide hulgast. Pane tähele, et roosa mudeli diameetriks on 12mm.
Kui sa oled hull võltsneetide järgi, siis sa võid tellida endale komplekti kaheksa võltsneediga, kõik erinevad mudelid, superhinnaga. 
Detailid
NimiVõlts rõngasneet
SKUFake-33
Needivarda läbimõõt1.6 mm.
Kinnituse liikKlõpsuga
TüüpVõltsneet
Rõnga diameeter10 mm.
MaterjalKirurgiline teras
Ühikute arv1 tk
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Võlts rõngasneet
Sinu hinnang
Võlts rõngasneet