OSTA 2, MAKSA 1 EEST

25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Võtmekujuline nibuneet kivikestega

6,90 €
Laos

Võib olla see on võti sinu südame juurde? Või äkki sa hoiad oma saladusi seitmse luku taga ning see võtmeke on ainus viis, kuidas nendeni pääseda? Mis iganes see ka ei oleks, see kaunis võti näeks superarmas välja nibuneedina. Ehe on toodetud kirurgilisest terasest ning on umbes 11mm pikk: sellest ruumist piisab enamusele nibudest.
See armas võtmekujuline nibuehe koosneb kahest osast: võtmehamamstest ühes otsas ning rõngaga võtmevardast teises otsas. Võtmehambad on kaunistatud kahe ümmarguse kivikesega, mis on üksteise lähestikku paigutatud. Nende vahel on väike terasesse tehtud süvend, mis aitab luua autentse võtme ilme. Võtmevarda otsas olev rõngas on südamekujuline ning selle sees on üks väike kivike. See on samal ajal nii lihtne, armas kui ka naiselik, mille tõttu näeb ehe hea välja nii ühes kui ka mõlemas nibus.
Võtmekujulise nibuneedi kivikesed on saadaval neljas erinevas värvis: klaar, roosa, lilla ja türkiissinine. Sinu valitud värv käib kõigi kolme ehtel oleva kivikese puhul: nii kahe võtmehammastel olevate kui ka ühe võtmerõngast kaunistava kivikese kohta.
Detailid
NimiVõtmekujuline nibuneet kivikestega
SKUNipple-51
Needivarda läbimõõt1.6 mm.
Kinnituse liikVäliskeermega
TüüpNibuneet
AsetusNibu
Pikkus11 mm.
MaterjalKirurgiline teras
Kas toode on liimitud? Ja
Katte tüüpStandard kate
Ühikute arv1 tk
Sekundaarne materjalMessing
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kogupikkus26 mm.
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Võtmekujuline nibuneet kivikestega
Sinu hinnang
Võtmekujuline nibuneet kivikestega