25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Nabaneet opaalist kiviga

6,90 €
Laos

Nüüd sa saad hankida endale kauni ehte, mis ei ole ainult stiilne ning kujunduselt lihtne kui ka samal ajal omab sisemist tähendust tänu ehetel olevale opaalikivile. See vapustav kivike on kumera nabaneedi alumises otsas.
Opaali loomiseks kulub Emakesel Loodusel mitu miljonit aastat ning see on leitav paljudes erinevates vormides ning värvides - igal ühel neist on omad unikaalsed omadused. 
Siit sa saad võimaluse hankida endale ühe opaali kolmest variandist. usutakse, et piimjas valge aitab tugevdada positiivseid energiaid nagu näiteks edu, armastus ja head mõtted. Sinine mudel aitab tugevdada selle kandja oskust hästi suhelda, võidelda halbade harjumustega ja teha arukaid valikuid. Roosa opaal, teiselt poolt, on hea mediteerimiseks ja aitab selle kandjal hästi magada.
Sa saad valida kõigi nende ilusate kivide vahel. Võib-olla üks neist kõnetab sind veidi rohkem kui teine või ehk sul on olemas kindel lemmikvärv. Sõltumata sellest, millise kasuks sa lõpuks otsustad, kõik siin olevad kivikeste variandid on ülimalt ilusad ja unikaalsed.
Detailid
NimiNabaneet opaalist kiviga
SKUBelly-345
Needivarda läbimõõt1.6 mm.
Kinnituse liikVäliskeermega
TüüpNabaneet
AsetusNaba
Pikkus10 mm.
MaterjalKirurgiline teras
Kuuli suurus5 mm.
Alumine kuul8 mm.
Kivi tüüpOpaliit
Kas toode on liimitud? Ja
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Nabaneet opaalist kiviga
Sinu hinnang
Nabaneet opaalist kiviga