OSTA 3, MAKSA 2 EEST

Kehtib kassas automaatselt

Nabaneedid

Naba ehted on ikka veel ühed kõige populaarsemat tüüpi ehted paljude inimeste seas. Need on ilusaks lisandiks inimese stiilile ja võivad muuta lihtsa välimuse hoopis põnevamaks. Parim osa selle juures on see, et nabaneetide ehtedisaine on lõputult. Armsast nabaneedist, mida võid kanda kogu aeg kuni pikkade, eriti põneva disainiga neetideni välja, seda kõike leiad sa Bodymod’i veebilehelt. Meil on massiivne valik armsaid nabaneedi rõngaid.

Siin on mõned nabaneedid, mis meil saadaval on:

Lihtne titaanist ehe kivikestega

Nabaneedi disain südamekujulise ripatsiga

Personaalne kirjatähe disain

Rasedatele sobiv nabaneedi disain

14K Kuld kivikestega

Kuidas nabaneedistust tehakse?

Nabaneedi teeb alati professionaal, kasutades . Mis puudutab paranemisaega, siis see piirkond võib võtta 3-6 kuud täieliku paranemiseni. Üks on kindel; sa pead väga hoolikalt oma värske nabaaugustuse eest hoolt kandma, olenemata kui hästi su keha kohaneb.

Olulised asjad kõigepealt; vali oma augutaja väga teadlikult. Sa võid küsida inimestelt soovitusi augustajate osas võib ehk on sul juba professionaal, keda sa usaldad. Kui sa ei tea kedagi, kellel on nabaneet või sul ei ole endal ühtegi needistust, on sul teine variant. Mine ükskõik millisesse augustusstuudiosse, vaata seal ringi, küsi infot ja küsi soovitajaid, kui seda vajad. On väga oluline, et inimesel, kes seda teeb, on professionaalne kogemus ja ta on kvalifitseeritud augustama.

Peale sobiva professionaali leidmist võid sa soovida rohkem infot protsessi enda kohta. Järgnevalt on kirjas sammud, mida peaks järgima:

1. Sind pannakse istuma mugavasse tooli

2. Augustaja puhastab sinu naba piirkonna (Kui sul on seal karvad, võidakse need eemaldada ühekordse raseerijaga)

3. Peale piirkonna desinfitseerimist, märgistab augustaja sinu uue ehte asukoha (sa saad kontrollida, kas oled selle paigutusega rahul)

4. Augustamiseks kasutatakse seest õõnest nõela

5. Augustaja võib kasutada tange, et hoida sinu nahka paigal nõela sissepaneku ajal

6. Sinu valitud neet pannakse neediauku

7. Võib esineda natuke veritsust, aga see puhastatakse

8. Ja valmis ta ongi!

Kuidas hooldada nabaneedistust?

on eriti oluline osa sinu uue nabaneedi terve ja ilusana hoidmisel. Selle needi asukoha tõttu pead sa eriti ettevaatlik olema paranemisperioodi vältel. Kasuta soolalahust igapäevaselt, et hoida bakterid eemal, leotades oma needistust selles kaks korda päevas.

Sa pead vaatama, et sa ei paljastaks oma kõhupiirkonda rohkematele bakteritele kui vajalik. Väldi järvi, basseine ja vanne esimese kuue kuu jooksul. Proovi vältida treenimist, mis võib seda piirkonda ärritada. Kuna su keha voldib pooleks just seal, kus su uus neet asub, saab see neet rohkem ärritamist kui muud tüüpi kehaneedid. Seetõttu on väga oluline hoida naba piirkond puhtana ja tegeleda oma uue neediga rohkem kui tavaliselt.

Teine kriitiline tegur paranemisperioodi vältel on tugev immuunsüsteem. Juhindu tervest elustiilist, söö hästi, liiguta oma keha ja tarbi piisavalt vedelikku. Mida tervem sa oled, seda kergemini sinu kea paraneb.

Juhul kui sul tekib põletik, otsi abi oma augustajalt nii kiiresti kui võimalik!

Mis materjal on nabaneetide puhul parim?

Kui sa lased oma kõhu needistada, tee kindlaks, et inimene, kes sind augustab, kasutab niklivabasid ehteid. Parim materjal esimeseks ehteks oleks puhas titaan. Kui su neediauk on paranenud, võid sa valida kirurgilise terase, PTFE või 14K kulla. Millise disaini sa meie sortimendist valid, sõltub sinu eelistusest ja elustiilist.

Oled vaadanud 24 tooteid 337-st
Lae rohkem