NabaneedidNabaneedid

Nabaneedid

Tutvu stiilsete nabaneedi ehete laia valikuga, eri kujunduste, värvide ja suurustega

Oled vaadanud 24 tooteid 203-st
Lae rohkem

Nabaneet

Kui suvi saabub, on aeg näidata oma kõige päikselisemat meeleolu, et särada läbi kuumade päevade ja heledate ööde. Tegelikult kõlab see hea plaanina igal aastaajal. Nabaaugustuse ehe on fantastiline aksessuaar, et näidata oma isiksust särtsakamana. Sirvi meie kollektsiooni, et avastada erinevaid uhkeid nabakaunistusi, mis sobivad sinu stiiliga. Valikus on palju disainilahendusi, suurusi ja materjale, näiteks titaan, kirurgiline teras või 14k kuld. Vali oma lemmikud ja meie ülikiire tarne toob need sinuni ennem, kui märkad.

Nabaneet on väga pilkupüüdev piercingu tüüp. Nagu arvata võib, asub see nabas. Täpsemalt läheb augustus läbi naba ülemise serva, nii et ehe väljub nabast ja ühest punktist vahetult naba kohal. See tähendab, et ehte kaks osa on nähtavad ja paljud erinevad kujundused kasutavad seda ära, et luua ka kõige lihtsamal moel kaasahaaravam ilme.

NabaneetNabaneet

See piercingutüüp sobib ideaalselt suvise välimuse jaoks. Kui ilm sunnib sind riideid vähendama ja oma kõhtu paljastama, siis võid sama hästi olla veelgi moodsam laheda sädelusega. Kaunistatud kõht tõstab lati kõrgemale ja paneb sind veelgi rohkem silma paistma.

Lummava naba eksponeerimine on suurepärane võimalus tähistada oma enesekindlust, et näidata maailmale, kes sa oled, või isegi su enesekindlust suurendada. Neid iludusi kandes oled sa täiesti uus sina, andes märku avatusest ja paindlikkusest. Ja see on nii isegi siis, kui ilm ei sobi kõhu näitamiseks, sest sa tead, kui hea näeb see välja ka siis, kui su riided seda varjavad.

NabaneetsNabaneets

Kõige levinumad naba piercingu ehted on nabarõngad. Need ei ole tegelikult rõngad, vaid pigem kõverad vardad, mille otsad paistavad välja mõlemal pool. See annab automaatselt suurepärase kahekordse piercingu välimuse, mille suurem osa asub naba sees ja väiksem osa otse selle kohal, mis on kena lisand. Nii saad kaks omavahel koostööd tegevat pilgupüüdjat, mis annavad visuaalse tekstuuri, olgu need siis kividega kuulikesed või minimalistlikumad kuulid. Populaarne valik on, et kaks värvilist ehtekivi toetavad üksteist. Meie paljude värvivalikutega saad luua terve kollektsiooni täiesti erinevatest auradest, mis sobivad sinu riietega, kas siis nendega kokku sobimaks või selleks, et pakkuda mõningast kontrasti.

Niinimetatud tagurpidi nabarõnga puhul on tavaline disain ümberpööratud, nii et suurim osa on üleval. Need on sageli suuremad ripatsid, näiteks säravate ehtekividega ripatsid, mis katavad naba ennast ülaltpoolt. Mõned inimesed lasevad enda naba alumise osa augustada , ja see võib olla põhjus, miks eelistada, et ehte peamine vaatamisväärsus oleks ülaosas. Kuid sõltumata sellest, kuidas sinu piercing on tehtud, võid oma stiili muutmiseks valida erineva suunitlusega ehete vahel. See, kas kõige rohkem tähelepanu tõmbab ülemine või alumine osa, on nii lihtne valik, kuid ometi muudab see sinu väljenduslaadi suuresti ja sellega on lõbus mängida.

Loomulikult on olemas ka peenemaid võimalusi, näiteks , mis paistab tegelikult ainult augu ülaosas. Selline ehe on sama särav ja võluv, kuid võimaldab sul nabaneedi tähelepanu köitvat olemust vähendada. See on sinu isikliku maitse küsimus - milline see on?

NabaneedidNabaneedid

Kui oled rase, ei pea sa loobuma oma nabaneedist. Pakume ka PTFE-st või bioplastist valmistatud nabakaunistusi, mis on äärmiselt paindlikud materjalid, mis kohanduvad sinu kõhu kasvuga. Tähista oma keha veelgi enam ilusate värvidega ovõi millegi muuga, mis näitab peagi emaks saamise rõõmu.

Kõigi nende võimalustega end väljendada kehaosas, mida tavaliselt ei märgata, avardad sa oluliselt oma isikupära. Kasuta oma nabapiercingut maksimaalselt ära päikesepaistelisel hooajal, kuid ära unusta nautida selle lahedat ja elavat energiat ka ülejäänud ajal. See on osa sinust aastaringselt. Nii et ära oota, mine ja leia oma uus naba stiil meie kvaliteetsest valikust.

Kuld NabaneetKuld Nabaneet

Kõige originaalsemad Suvetrendid

Nagu me juba ütlesime, sobib nabapiercing hästi suviseks ajaks, mistõttu on selle piercingutüübi ehted eelistatavalt kerged ja veekindlad, et saaksid olla aktiivne õues ja isegi ujumas käia.

Peale nende praktiliste probleemide kipuvad nabaneedi ehted olema lõbusate ja väljapoole suunatud kujundusega. Omapärased üllatusneedid on populaarsed, nagu twisterrõngas, või isegi hõimudisainiga kass, millel on kaunilt värvilised silmad. Unikaalsete nabaneetide kandmine on täiuslik signaal maailmale, et oled ainulaadne. Ja valikuvõimalusi on palju, nii et igaüks saab seda trendi järgida oma individuaalsel moel.

KKK: Kuidas hoolitseda oma nabaneedi eest

Mis on nabaneetide standardsuurus?

Nabaneetide standardpaksus on 1,6 mm ja standardpikkus 10 mm. Kuid pööra alati tähelepanu sellele, kui hästi see sobib sinu konkreetse anatoomiaga. Kui ehe on liiga lühike, avaldab see sinu kehale survet, mis on ebamugav, ja eriti augustuse paranemise ajal pikendab selline surve paranemisaega.

Kuidas puhastada nabaneediehteid?

Puhasta oma augustamisehteid mikrokiudlapiga, mida ei ole töödeldud mingite kemikaalidega, sealhulgas alkoholiga. Puhasta lappi kasutades õrnalt ehteid, pöörates tähelepanu kõigile nurkadele ja nõgudele ning ole ettevaatlik, et sa mitte ühtki ehtekivi välja ei tõmbaks. Meie ehted on vastupidavad, kuid need on ikkagi väärikad pisikesed asjad. Kui sa nende eest hästi hoolitsed, kestavad need kaua, kaua aega ja näevad alati kõige paremad välja.

Kui kaua võtab nabaneedi paranemine aega?

Nabaneedistuse paranemine võtab aega umbes 8-12 kuud. See on küllaltki pikk aeg, kuid augustamise piirkond liigub kogu päeva ringi, nii et paranemisprotsess on pidevalt häiritud. See ei ole aga probleem, kui oled kannatlik ja hoolitsed selle eest, et su uus augustus saaks vajalikku järelhooldus.

NabarõngasNabarõngas

Kuidas hoolitseda oma nabaneedi eest?

Kogu paranemisperioodi vältel puhasta oma nabaneeti kaks korda päevas. See on küllaltki suur pühendumine, kuid see on seda tõesti väärt, et vältida infektsioone. Puhasta seda üks kord vee ja pehme seebiga ning hiljem veel kord soolalahusega, mis tõmbab haavast liigse vedeliku välja. Ära unusta alati käsi pesta enne augustamise puhastamist. Kõikidel muudel kordadel jäta see rahule. Kui puutud paranevat augustust, võid põhjustada infektsiooni või üldist ärritust.

Pärast seda, kui sinu nabapiercing on täielikult paranenud, hoia selles alati mõnda ehet. See kehtib peaaegu kõigi augustamistüüpide kohta. Lõppude lõpuks on need ebaloomulikud augud ja keha tahab neid sulgeda. Seega, kuigi sinu naba ei ole tõenäoliselt kogu aeg nähtaval, hoia seal siiski neeti sees, et vältida augustuse sulgumist.

Mis on parim ehe naba augustuse jaoks?

Tavaliselt soovitame uute augustuste jaoks titaanist ehteid, kuna need on niklivabad ja õrnad tundlikule nahale. Hiljem võid vabalt vahetada näiteks kirurgilise terase või 14k kulla vastu. Kui oled rase, vali väga paindlikud augustamisehted, näiteks PTFE või bioplast. Need materjalid sobivad sinu kehas toimuvate muutustega, nii et võid nautida oma piercingut ka raseduse ajal.