Bodymod Veebipood 

Bodymod on üks kiireimini laienev ehete bränd Euroopas ning ka mujal maailams. Meie teekond algas 2005. aastal Taanis, kus võõrustasime messe ning veebipõhist foorumit eesmärgiga asutada sobilik keskkond nii profesionaalidele kui ka inimestele, kelle kireks on eneseväljendamine läbi oma keha kaunistamise. 

Meie kirg neediehete vastu ning kogukonna suur huvi suunas meid alustama veebipõhist jaekaubandus ettevõtet. Viis aastat hiljem sündiski meie veebipood Bodymod.

Meie lugu

Bodymod kui jaemüügi ettevõte sai alguse lõuna Taanis 18. jaanuaril 2010. Meie kaks asutajat, Janus ja Jeppe, olid juba pikalt enne seda firma asutamiseks ettevalmistusi teinud. Ettevõte nimi tuleneb nende huvist ehtida oma keha, kasutades sõnud 'Body' ja 'Modification', siit tulenebki meie nimi Bodymod.

Kui esimesed tellimused samal hommikul tulema hakkasid, olid nad ülimalt õnnelikud. Nüüdseks on sellest päevast juba aastaid möödunud ja Bodymod'ist on saanud tugev bränd, mis pakub tooteid oma klientidele globaasel tasemel ning seda juba rohkem kui 20 erinevas keeles, kaasa arvatud eesti keeles.

Bodymodi teekond algas ühes väikeses ruumis veebipõhise kogukonnana. Sellest väiksest ruumist viis teekond edasi suuremasse korterisse, seejärel veelgi ruumikamasse keldrisse, peale seda oli meil juba päris oma kontor ja ladu. Tänaseks on meie ettevõtte juhtimine jagatud kahe riigi vahel, see tähendab, et ladu on meil Saksamaal ja haldamine Maltal. Peale nende kahe asukoha on meil inimesi toetavates rollides üle terve maailma.

Onze belofte

Innustame inimesi väljendama, kes nad on. Bodymod'is hindame suuresti eneseväljendust, mitmekesisust, julgust, empaatiat ja originaalsust.

Usume, et maailm oleks palju parem koht, kui inimesed üksteist aktsepteeriks ning hindaks unikaalsust. Seisame võrduse eest ja soovime inimesi inspireerida olemaks nemad ise, mille alla kuulub kindlasti ka eneseväljendus. Olgu selleks siis tätoveeringud, kehaneedid, meik, mood või hoopis mõni teine viis.

Meie meeskond

Meie meeskond on see, mis teeb meie brändi eriliseks. Bodymod'is oleme kirglikud oma valdkonna suhtes, seega oleme avatud uutele ideedele ning väga suhtlemisaltid probleemide lahendamisel. Me usume sünergiasse.

Meie meeskond asub üle kogu maailma. Meie töötajad paiknevad paljudes erinevates kohtades üle maailma alates Maltast Hongkongini või koguni Rootsist Portugalini välja. Me mõtleme seda tõsiselt, et kogu maailm on meie kodu.

Meie kogukond

Kui asi puudutab kehaneete, siis meeldib meile piire nihutada. Pakume oma tootevalikus palju unikaalseid disaine ning kõrgekvaliteedga materjale (titaan, kirurgiline teras, 14k kuld, orgaanilised materjalid jne). Püüdleme selle suunas, et pakkuda erinevate maitsetega inimestele midagi meelepärast. Meie veebilehte sirvides leiate endale kindlasti sobivaid ehteid, mis kaunistavad teid pealaest jalatallani.

Meie peamine eesmärk on pakkuda suurepärast klienditeenindust ja kvaliteetseid ehteid taskukohase hinnaga. Garanteerime teile:

  • Suurepärane klienditeenindus
  • Madalam süsiniku jalajälg
  • Turvalised maksed
  • Turvaline saatmine

Aitäh, et valisite meid ja rõõmsat sirvimist!